Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Krystyna Loska? Dziś prezentuje się równie wspaniale
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 05.01.2020 13:18

Ile lat ma Krystyna Loska? Dziś prezentuje się równie wspaniale

Krystyna Loska i Jan Banaś
nstagram.com @grazynatorbicka

Ile lat ma Krystyna Loska? Dziś wciąż zachwyca naturalnym wdziękiem oraz pogodą ducha. Prezentuje się równie wspaniale, co w latach swojej kariery. Będziecie pod wrażeniem, jak łaskawie potraktował ją czas. Na pewno nie zgadniecie, w jakim wieku jest legendarna dziennikarka TVP?!

W czasach PRL legendarna prezenterka wyróżniała się wśród koleżanek z pracy. Utalentowana, zawsze perfekcyjnie przygotowana i obdarzona sporym poczuciem humoru, potrafiła bez trudu zjednać sobie widzów. Chociaż przeszła już na emeryturę, wciąż można spotkać ją, gdy towarzyszy córce podczas oficjalnych wyjść. Za każdym razem zaskakuje wszystkich młodzieńczym wyglądem. Ile lat ma Krystyna Loska? Dziś wygląda jak milion dolarów.

Ile lat ma Krystyna Loska? Dziś wygląda znacznie młodziej

Krystyna Loska przyszła na świat jeszcze przed wybuchem II wojny światowej, bo 25 lipca 1937 roku i za kilka miesięcy będzie obchodziła osiemdziesiąte drugie urodziny. Na początku nie marzyła o karierze dziennikarki: oczami wyobraźni widziała się w roli sławnej aktorki.

Wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie: miała talent, urodę i zapał. Loska pilnie przygotowywała się do egzaminów. Szczęśliwie zdała do krakowskiej szkoły teatralnej, jednak już na drugim roku musiała chwilowo przerwać naukę. Powód? Na świat przyszła jej córeczka Grażyna Torbicka. Chociaż zdała egzaminy, ostatecznie zdecydowała się związać swoją drogę zawodową z radiem, a potem telewizją. To był strzał w dziesiątkę!

To właśnie telewizja przyniosła prezenterce ogólnopolską rozpoznawalność i sławę. Dziś także regularnie pojawia się na ważnych rocznicach i uroczystościach. Szczupła, zadbana, starannie ubrana i uczesana, wzbudza podziw, gdziekolwiek się pojawi. W czym tkwi sekret urody Krystyny Loski? Odpowiedź jest zaskakująca – dobre geny. Na jej twarzy próżno doszukiwać się śladów ingerencji chirurga plastycznego. Dalibyśmy gwieździe najwyżej sześćdziesiąt lat!

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”132697″]

Co robi Krystyna Loska dziś?

Niestety, zaawansowany wiek daje się we znaki Krystynie Losce. W 2011 roku przeszła poważną operację w związku z poważnym urazem biodra.

Długa i żmudna rehabilitacja, połączona z koniecznością kupowania kosztownych leków, nadszarpnęła skromny budżet prezenterki. Krystyna Loska, jak informuje pomponik.pl, otrzymuje zaledwie około tysiąca złotych emerytury. Na szczęście jest zapraszana do udziału w różnych reklamach, dzięki czemu może dorobić.

Zazdrościmy Krystynie Losce wspaniałej urody! Każdy chciałby tak wyglądać w jej wieku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile lat ma krystyna loska? dziś

Ile lat ma Krystyna Loska? Dziś nadal olśniewa zjawiskową urodą.

ile lat ma krystyna loska? dziś

Krystyna Loska jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek w historii polskiej telewizji.

ile lat ma krystyna loska? dziś

Krystyna Loska z córką Grażyną Torbicką.

ile lat ma krystyna loska? dziś

Krystyna Loska nigdy nie pozwala sobie na brak makijażu albo nieuczesane włosy.

ile lat ma krystyna loska? dziś

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem urody Krystyny Loski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Nina Terentiew? Zarobki „carycy polskiej telewizji” powalają!
  2. Anna Przybylska poroniła dwukrotnie? Wielka tragedia spotyka miliony kobiet
  3. Szelki dla psa. Jak wybrać odpowiedni model? Jak je zakładać?
  4. Ojciec Uli Chincz był legendą TVP. Gwiazda miała z nim trudne relacje?

źródła: pomponik.pl, pl.wikipedia.org