Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak dziś wygląda Krystyna Loska? Legendarna spikerka wciąż zachwyca urodą
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 15.10.2019 20:44

Jak dziś wygląda Krystyna Loska? Legendarna spikerka wciąż zachwyca urodą

Krystyna Loska i Jan Banaś
nstagram.com @grazynatorbicka

Krystyna Loska dziś wygląda tak samo zniewalająco , co przed laty. Chociaż rok temu ukończyła 81 lat, jej zjawiskowa uroda prawie nie zbladła. Sprawdźcie sami, jak obecnie wygląda legendarna spikerka. Wciąż zachwyca urodą, inteligencją i klasą.

W czasach Polski Ludowej mało kto nie zdawał sobie sprawy, kim jest Krystyna Loska: teraz młodzi ludzie niewiele o niej wiedzą, ale starsi nadal pamiętają piękną spikerkę. Wielu się w niej podkochiwało, wielu zazdrościło, a wszyscy podziwiali jej profesjonalizm, warsztat oraz… niecodzienną urodę! Od dziecka miała w sobie „to coś”, co ściągało na nią wzrok innych ludzi. Myślała o aktorstwie, a nawet poważnie zastanawiała się, czy nie wstąpić do zakonu. Na szczęście ostateczne związała swoją drogę zawodową z telewizją. Krystyna Loska teraz: co się dzieje u słynnej dziennikarki? Wciąż zachwyca!

Krystyna Loska dziś wygląda równie zniewalająco

Chociaż Krystyna Loska przekroczyła już osiemdziesiątkę, należy do grupy nielicznych szczęściar, z którymi czas obszedł się wyjątkowo delikatnie. Nadal możemy podziwiać jej urodę, gdy pojawia się na uroczystościach i galach związanych z telewizją.

W czym tkwi sekret świetnego wyglądu Krystyny Loski? Prawdopodobnie nie w operacjach plastycznych lub kosztownych zabiegach, lecz… dobrych genach. Szczególnie że jak wspominała Loska w wywiadzie, wysokość jej emerytury pozostawia wiele do życzenia. Jak podaje portal pomponik.pl, gwiazda otrzymuje zaledwie około tysiąca złotych miesięcznie.

Co dziś robi Krystyna Loska?

Zdjęcia Krystyny Loski często pojawiają się na Instagramie. Nie publikuje ich jednak sama spikerka, która już odeszła na emeryturę, lecz jej córka. To Grażyna Torbicka, popularna dziennikarka.

Torbicka przyszła na świat ze związku spikerki z Henrykiem Loską, polskim działaczem sportowym i inżynierem górnikiem. Stanowili z Krystyną wyjątkowo udaną parę, niestety, kilka lat temu mężczyzna zmarł. To nie jedyne nieszczęście, które spadło na spikerkę: w 2011 roku przeszła operację. Wszystko przez wypadek, w wyniku którego złamała biodro. Później czekała ją długa i kosztowna rehabilitacja, połączona z zażywaniem leków.

Żeby nieco podreperować budżet, nadszarpnięty przez konieczność opłacania drogiego leczenia, Krystyna Loska zaczęła brać udział w reklamach – m.in. w kampanii sieci Orange w 2012 roku oraz telewizora Samsung EH502 w 2013. Otrzymała również propozycję napisania książki na podstawie swoich wspomnień, jednak odmówiła.

Legendarna spikerka, dla której czas się zatrzymał

Poza występowaniem w reklamach Krystyna Loska okazjonalnie pojawia się na imprezach organizowanych przez telewizję. Nie zabrakło jej ani na obchodach 60-lecia TVP, ani na gali Telekamer Tele Tygodnia 2016, gdzie została nagrodzona brawami na stojąco.

Krystyna Loska pracowała na swój sukces aż przez trzydzieści trzy lata i do dziś pozostaje jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych w ogóle. Dzięki swojemu talentowi, urodzie i determinacji osiągnęła sukces i przeszła do historii polskiego dziennikarstwa.

krystyna loska teraz

Krystyna Loska: teraz legendarna spikerka zachwyca tak samo, jak trzydzieści lat temu!

krystyna loska teraz

Krystyna Loska z córką Grażyną Torbicką. Widać między nimi podobieństwo?

krystyna loska teraz

W 2017 roku Krystyna Loska odwiedziła Tychy, miejsce swojego narodzenia.

krystyna loska teraz

Spodziewaliście się, że Krystyna Loska nadal tak wspaniale wygląda?

krystyna loska teraz

Czas obszedł się z dziennikarką naprawdę łaskawie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Możesz mieć na głowie burzę włosów niezależnie od wieku! Sprawdź
  2. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  3. Polski ksiądz po godzinach jest kulturystą i trenerem personalnym. Na zawodach pokazuje się w skąpych majtkach
  4. Wdowa nigdy nie zapomni dnia pogrzebu męża. Upuszczono trumnę i setki ludzi zobaczyły ciało
  5. Bracia Mroczek podpadli Amerykanom? Nawet zniesienie wizy im nie pomoże
  6. Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego „Czterdziestolatka” wywołuje ciarki
  7. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz