Krystyna Loska: teraz słynna dziennikarka wygląda niemal tak samo fantastycznie, co dawniej. Nie wierzycie? Chociaż rok temu ukończyła 81 lat, jej zjawiskowa uroda prawie nie zbladła. Sprawdźcie sami, jak obecnie wygląda legendarna spikerka. Nadal jest przepiękna!

W czasach Polski Ludowej mało kto nie zdawał sobie sprawy, kim jest Krystyna Loska: teraz młodzi ludzie niewiele o niej wiedzą, ale starsi nadal pamiętają piękną spikerkę. Wielu się w niej podkochiwało, wielu zazdrościło, a wszyscy podziwiali jej profesjonalizm, warsztat oraz… niecodzienną urodę! Od dziecka miała w sobie „to coś”, co ściągało na nią wzrok innych ludzi. Myślała o aktorstwie, a nawet poważnie zastanawiała się, czy nie wstąpić do zakonu. Na szczęście ostateczne związała swoją drogę zawodową z telewizją. Krystyna Loska teraz: co się dzieje u słynnej dziennikarki? Wciąż zachwyca!

Krystyna Loska teraz: czas obszedł się z nią łaskawie. W czym tkwi sekret spikerki?

Chociaż Krystyna Loska przekroczyła już osiemdziesiątkę, należy do grupy nielicznych szczęściar, z którymi czas obszedł się wyjątkowo delikatnie. Nadal możemy podziwiać jej urodę, gdy pojawia się na uroczystościach i galach związanych z telewizją.

W czym tkwi sekret świetnego wyglądu Krystyny Loski? Prawdopodobnie nie w operacjach plastycznych lub kosztownych zabiegach, lecz… dobrych genach. Szczególnie że jak wspominała Loska w wywiadzie, wysokość jej emerytury pozostawia wiele do życzenia. Jak podaje portal pomponik.pl, gwiazda otrzymuje zaledwie około tysiąca złotych miesięcznie.

Co dzisiaj słychać u pierwszej damy polskiej telewizji?

Zdjęcia Krystyny Loski często pojawiają się na Instagramie. Nie publikuje ich jednak sama spikerka, która już odeszła na emeryturę, lecz jej córka. To Grażyna Torbicka, popularna dziennikarka.

Torbicka przyszła na świat ze związku spikerki z Henrykiem Loską, polskim działaczem sportowym i inżynierem górnikiem. Stanowili z Krystyną wyjątkowo udaną parę, niestety, kilka lat temu mężczyzna zmarł. To nie jedyne nieszczęście, które spadło na spikerkę: w 2011 roku przeszła operację. Wszystko przez wypadek, w wyniku którego złamała biodro. Później czekała ją długa i kosztowna rehabilitacja, połączona z zażywaniem leków.

Żeby nieco podreperować budżet, nadszarpnięty przez konieczność opłacania drogiego leczenia, Krystyna Loska zaczęła brać udział w reklamach – m.in. w kampanii sieci Orange w 2012 roku oraz telewizora Samsung EH502 w 2013. Otrzymała również propozycję napisania książki na podstawie swoich wspomnień, jednak odmówiła.

Gdzie można dziś zobaczyć Krystynę Loskę?

Poza występowaniem w reklamach Krystyna Loska okazjonalnie pojawia się na imprezach organizowanych przez telewizję. Nie zabrakło jej ani na obchodach 60-lecia TVP, ani na gali Telekamer Tele Tygodnia 2016, gdzie została nagrodzona brawami na stojąco.

Krystyna Loska pracowała na swój sukces aż przez trzydzieści trzy lata i do dziś pozostaje jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych w ogóle. Dzięki swojemu talentowi, urodzie i determinacji osiągnęła sukces i przeszła do historii polskiego dziennikarstwa.

Zobacz zdjęcia Krystyny Loski. Nadal wygląda powalająco!

krystyna loska teraz
fot. instagram.com @marcelbrzezinski

Krystyna Loska: teraz legendarna spikerka zachwyca tak samo, jak trzydzieści lat temu!

krystyna loska teraz
fot. instagram.com @grazynatorbicka

Krystyna Loska z córką Grażyną Torbicką. Widać między nimi podobieństwo?

krystyna loska teraz
fot. instagram.com @poloniatychy

W 2017 roku Krystyna Loska odwiedziła Tychy, miejsce swojego narodzenia.

krystyna loska teraz
fot. instagram.com @grazynatorbicka

Spodziewaliście się, że Krystyna Loska nadal tak wspaniale wygląda?

krystyna loska teraz
fot. instagram.com @marcelbrzezinski

Czas obszedł się z dziennikarką naprawdę łaskawie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krzysztof Jackowski przewidział co stanie się 1 lutego. Przerażające?
  2. Duży pies w domu. Wady i zalety posiadania psa w rozmiarze XXL
  3. Znaki zodiaku, które mają niesamowitą intuicję w łóżku. To mistrzowie dotyku

źródła: pomponik.pl, pl.wikipedia.org

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.