Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krystyna Loska w młodości zachwycała urodą. Spikerka zawsze prezentowała się świetnie, jak się zmieniła?
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 20.11.2019 16:00

Krystyna Loska w młodości zachwycała urodą. Spikerka zawsze prezentowała się świetnie, jak się zmieniła?

krystyna loska
facebook.com/TVAntenaPL

Krystyna Loska w młodości zachwycała urodą i charyzmą. Niewielu wie, że zdecydowała się przerwać studia, które wcale nie były związane z dziennikarstwem. Legendarna prezenterka po latach zdecydowała się na wspólny wywiad ze swoją córką, Grażyną Torbicką, w którym opowiedziała o swoich początkach w TVP, a także zdradziła powód, dla którego zrezygnowała ze studiów.

Krystyna Loska była jedną z supergwiazd TVP. Niewielu jednak wie, czym planowała zajmować się pierwotnie. Piękna dziennikarka miała zupełnie inne plany na przyszłość, jednak pewna rzecz zmieniła wszystko. Dziennikarka ujawniła, co to było we wspólnym wywiadzie ze sławną córką, Grażyną Torbicką.

Krystyna Loska w młodości nie chciała być dziennikarką

W młodości Loska nie wiązała swojej przyszłości z dziennikarstwem. Chciała zostać aktorką! Przez dwa lata studiowała w szkole teatralnej w Krakowie. Potem jednak zdecydowała się na przerwanie studiów. Co wpłynęło na jej decyzję? Jak się okazało, powodem była ciąża dziennikarki. Także przez pierwsze lata życia córki Krystyna Loska postanowiła zrezygnować z pracy i została w domu z córką.

Byłam z Grażynką przez pierwsze cztery lata, bo uważam, że nikt nie zastąpi dziecku mamy. Przerwałam z tego powodu na jakiś czas studia aktorskie w Szkole Teatralnej w Krakowie. Warto było – przyznała spikerka w rozmowie ze Zwierciadłem.

– A tak w ogóle to nie oczekiwałam od życia zbyt wiele. Brałam i biorę je takim, jakie jest, niczego nie żałuję, cieszę się z tego, co mam – czytamy dalej.

Krystyna Loska – początki kariery

Dzinnikarce ostatecznie udało się skończyć studia aktorskie przez egzaminy eksternistyczne, jednak jej kariera poszła w kompletnie innym kierunku. Na początku lat 60. prowadziła audycję w katowickim radiu. Właśnie tam ją zauważono i dostała propozycję pracy w telewizji. W ten sposób w 1962 roku zaczęła pracę w TVP Katowice, a po 10 latach przeniosła się do stolicy i dostała pracę w głównej siedzibie stacji. Krystyna Loska w młodości była bardzo popularna – zapowiadała programy, prowadziła wywiady, a także zajmowała się konferansjerką. Z miejsca stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych twarzy stacji.

Z telewizji odeszła już kilkanaście lat temu, wciąż jest jednak pamiętana przez telewidzów, którzy podziwiali ja za charyzmę, profesjonalizm, a do tego wielką urodę. Po odejściu z TVP w 1995 roku nie zrezygnowała całkiem z pracy i można ją było podziwiać na estradach, gdzie zajmowała się konferansjerką. Całkowicie odeszła z mediów dopiero kilka lat temu. Gazety rozpisują się o stanie zdrowia prezenterki, które niestety niedawno się pogorszyło. Dwa lata temu dziennikarka przeżyła zawał, jednak na szczęście teraz czuje się dobrze i jest pod doskonałą opieką.

Jesteście ciekawi jak dziś wygląda Krystyna Loska? W młodości zachwycała urodą, a dziś wcale nie jest inaczej! Zobaczcie sami, jak zmieniała się spikerka!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krystyna Loska w młodości

Tak wyglądała Krystyna Loska w młodości.

Krystyna Loska w młodości

Krystyna Loska z córką, Grażyną Torbicką.

Krystyna Loska w młodości

Tak dziennikarka wygląda dziś. Wciąż zachwyca urodą i klasą!

ZOBACZ TEŻ:

  1. SGGW może mieć bardzo poważny problem. Kary mogą pójść w miliony
  2. Dostała przelew od byłego, gdy zobaczyła jego tytuł, popłakała się
  3. Horoskop wedyjski. Poznaj swój znak księżycowy i niezwykłą przyszłość
  4. Matka wystawiła córeczkę na balkon podczas mrozu. Jej zdjęcie wysłała byłemu mężowi
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”

źródło: zwierciadło.pl