Krystyna Pawłowicz: dieta posłanki Prawa i Sprawiedliwości to nie tylko sałatki! Najbardziej kontrowersyjna kobieta polskiej sceny politycznej zdradziła, co je na co dzień. Okazuje się, że tak samo, jak w ławach sejmu, tak też w kulinariach jest wierna polskiej kuchni. Na Twiterze posłanka zdradziła jakie polskie dania są jej ulubione, a także dodała, czego nigdy nie zjadła i nie zje. Jesteście ciekawi, co lubi przekąsić Krystyna Pawłowicz? 

Krystyna Pawłowicz jest nam znana ze swoich kontrowersyjnych poglądów, a o swoim życiu prywatnym opowiada niechętnie, tym bardziej o swoich nawykach żywieniowych. Tym razem posłanka zdecydowała się opowiedzieć co jej na co dzień! Krystyna Pawłowicz: dieta posłanki PiS to polskie tradycyjne dania.

Krystyna Pawłowicz: dieta

Krystyna Pawłowicz to z pewnością jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w polskiej polityki. Można ją lubić bądź nie, jednak trudno przejść obok niej obojętnie. O swoim życiu prywatnym opowiada niechętnie, jednak za pośrednictwem swojego profilu na Twiterze zdradziła co je na co dzień. Krystyna Pawłowicz: dieta posłanki to typowa polska kuchnia!

Jeden z użytkowników Twittera zamieścił zdjęcie kotletów mielonych, które skomentowała sama Krystyna Pawłowicz, wyznając, że to jedno z jej ulubionych dań, a najlepiej smakują jej te prosto z patelni. Jak przyjrzeć się głębiej Krystynie Pawłowicz na Twitterze możemy dowiedzieć się także, czego posłanka nigdy nie zjadła i nie ma zamiaru zjeść. Okazuje się, że chodzi o jedno z najbardziej popularnych dań w Polsce, jakim jest kebab! W odpowiedzi do jednego z internautów posłanka zaapelowała, aby w Polsce promować jedynie polską kuchnię.

– Norbert, nigdy nie jadłam kebaba, twej narodowej potrawy. Nie zachwalaj tego, bo tu jest Polska – napisała. 

Podsumowując, jeżeli będziecie chcieli wybrać się z Krystyną Pawłowicz na obiad, to nigdy nie proponujcie jej kebaba, a staropolskie dania np. jej ulubione mielone.

Krystyna Pawłowicz: styl

Krystyna Pawłowicz od całkiem niedawna stała się oceniania nie tylko ze względu na swoje kontrowersyjne wypowiedzi, a media zaczęły traktować ją również jako celebrytkę, opisując jej styl, dietę, czy życie prywatne. Krystyna Pawłowicz nie eksperymentuje ze stylem, zazwyczaj możemy ją oglądać w prostych, tradycyjnych sukienkach. Styl posłanki został mocno skrytykowany przez stylistę Super Expressu, który zarzucił jej, że ta chodzi w pomiętych ubraniach, co nie przystoi w Sejmie. Na odpowiedź posłanki nie trzeba było długo czekać. 

– Tacy specjaliści od ubrań i materiałów, że NIE odróżniają swojej chińszczyzny z pobliskiego bazarku od SZLACHETNEGO, POLSKIEGO LNU, który się przecież GNIECIE!  napisała Pawłowicz.

Jak się okazuje, Krystyna Pawłowicz jest wierną patriotką nie tylko w kuchni, a również przy doborze garderoby!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krystyna Pawłowicz: dieta
fot. sceeen TVN 24/ Twitter

Krystyna Pawłowicz: dieta posłanki to przede wszystkim polskie potrawy. 

Krystyna Pawłowicz: dieta
fot. screen z youtube.com Telewizja Republika

Posłanka bardzo lubi kotlety mielone, najlepiej prosto z patelni. 

Krystyna Pawłowicz: dieta
wikipedia.org

Krystyna Pawłowicz zdradziła, że nigdy nie jadła kebaba. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marcin Meller o swoim odejściu z „Dzień Dobry TVN”: „Od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie”
  2. Jak dziś wygląda Baby z „Dirty Dancing”? Operacje plastyczne zmieniły ją nie do poznania
  3. Jak kiedyś wyglądała Anna Popek? Dziennikarka TVP od zawsze zachwycała urodą
  4. Władimir Kliczko sam wychowuje córkę na Ukrainie. Matka nie widziała dziecka od lat
  5. Córka polskiego miliardera robi karierę za granicą. Zaśpiewała z samym Andreą Boccellim

 

Poprzedni artykułMichał Wiśniewski przyspieszy rozwód? Wszystko dla nowej ukochanej
Następny artykułPrzystojny aktor „M jak miłość” wziął ślub! Pokazał zdjęcia z wesela
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.