Ile zarabia Krystyna Pawłowicz? Członkini Prawa i Sprawiedliwości opublikowała niedawno oświadczenie majątkowe. Jego zawartość zaskoczyła Polaków. Okazało się, że pani poseł ma mieć kilka źródeł dochodu. 

Według stereotypów polityka jest miejscem, w którym można dorobić się wielkich pieniędzy. Ale czy na pewno? Jedna z najbardziej znanych członkiń partii rządzącej opublikowała oświadczenie majątkowe. Zawartość dokumentu wprawiła Polaków w stupor. Ile zarabia Krystyna Pawłowicz? Nikt się tego nie spodziewał.

Ile zarabia Krystyna Pawłowicz?

Co znalazło się w oświadczeniu majątkowym Krystyny Pawłowicz za rok 2016? Zgodnie z informacjami podanymi przez portal superbiz.se.pl, pani poseł dysponuje oszczędnościami, wynoszącymi aż 70 tysięcy złotych.

Pawłowicz przechowuje w depozycie metale przemysłowe, których cenę oszacowano na 120 tysięcy złotych. Jednak w poprzednim oświadczeniu majątkowym z 2015 roku pani poseł podała, że są one warte aż 150 tysięcy złotych. Wygląda na to, że ich wartość musiała spaść w ciągu kilku miesięcy. Całkiem prawdopodobne, że część z metali została sprzedana – jeszcze do listopada 2015 roku na koncie Krystyny Pawłowicz spoczywała kwota 10 lub 40 tysięcy złotych. Pani poseł posiada również oszczędności w obcej walucie: 1,2 tys. dolarów, 250 euro oraz 40 franków szwajcarskich. 

Jak podaje superbiz.se.pl, Krystyna Pawłowicz otrzymuje pensję w wysokości 6 tysięcy złotych miesięcznie za pracę, którą wykonuje na jednej z uczelni wyższych w Ostrołęce. Jest także przedstawicielką Sejmu w Krajowej Radzie Sądownictwa, za co otrzymuje kwotę w wysokości 650 złotych za każdy dzień spędzony na posiedzeniu. Dodatkowo Super Express podaje, że pani poseł pobiera emeryturę – 4 tysiące złotych miesięcznie. 

Gdzie mieszka Krystyna Pawłowicz?

Według ww tabloidu Krystyna Pawłowicz ma posiadać dwa mieszkania, których wielkość wynosi 95 i 30 metrów kwadratowych. Pani poseł zdecydowała się na wynajęcie jednego z nich i pobiera miesięczny czynsz w wysokości 880 złotych. 

Nie wiadomo jednak, w której miejscowości znajdują się nieruchomości członkini Prawa i Sprawiedliwości. Co ciekawe, Krystyna Pawłowicz nie posiada ona na własność żadnego samochodu. Ponieważ nie ma żadnych zobowiązań finansowych w rodzaju kredytów, alimentów itd. i to prawdopodobnie dlatego udało jej się zaoszczędzić tak pokaźną sumę pieniędzy. Oczywiście jest całkiem prawdopodobne, że w ciągu ostatnich kilku lat te sumy mogły ulec zmianie. 

Spodziewaliście się, ile zarabia Krystyna Pawłowicz? Uważacie, że ma spore dochody? A może wręcz przeciwnie? 

ile zarabia krystyna pawłowicz
fot. screen z youtube.com @Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Ile zarabia Krystyna Pawłowicz? Pani poseł dysponuje sporymi oszczędnościami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak kiedyś wyglądała Katarzyna Nosowska? Gwiazda pokazała zdjęcie sprzed 30 lat!
  2. Femi Stories to polska marka z silnym przekazem. Ich ubrania nosi Dorota Szelągowska
  3. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  4. Barbara Kurdej-Szatan z imponującymi brylantami. „Kto jest sroczką i kocha błyskotki tak jak ja?”

źródło: superbiz.se.pl

Poprzedni artykułRoksana Węgiel znów zachwyciła! Tym razem sukienką z falbanami. Jej cena zwala z nóg
Następny artykułPitbull śpi w łóżeczku z dzieckiem. Zachowanie bobasa podbiło serca internautów
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.