Krystyna Pawłowicz udostępniła nietypowe zdjęcia a obok — ważną radę. Wygląda na to, że 69-letnia prawniczka spędziła intensywny dzień na basenie.

Krystyna Pawłowicz na swoim Twitterze dość często łączy karierę i poglądy z życiem prywatnym. Prawniczka nie ogranicza się tylko do polityki i nauk społecznych — niejednokrotnie na jej profilu mogliśmy podziwiać także uroki polskich Tatr, poznawać zapomniane fakty historyczne, czy też dowiedzieć się czegoś więcej o korzeniach sędziny.

Twitty, które umieszcza Krystyna Pawłowicz, zawsze spotykają się z żywym odbiorem wśród internautów. Zarówno te polityczne, jak i prywatne. To dzięki tym drugim wiemy, że prawniczka, poza salami konferencyjnymi i sejmem, lubi pokazywać się także m.in. na siłowni czy basenie.

Krystyna Pawłowicz na basenie. Trzyma formę

Kilka dni temu na Twitterze sędziny pojawiły się zdjęcia z siłowni. Krystyna Pawłowicz pozowała na rozmaitych maszynach do ćwiczeń — m.in. pod sztangą i na bieżni.

Rzeźba zdrowotna — zakomunikowała lakonicznie.

Teraz na portalu pojawiła się nowa porcja fotografii, po której nie ma już wątpliwości, że 69-letnia prawniczka nie marnuje czasu i bardzo dba o swoją kondycję. Krystyna Pawłowicz pokonywała dystanse, trenowała i pozowała, wyłaniając się z wody. Po szerokim uśmiechu można odnieść wrażenie, że pobyt na pływalni sprawił jej wiele radości.

Pływać należy tylko w czystej wodzie — napisała, a ideologię sportowego zacięcia natychmiast podchwycili internauci.

Nie zgadzam się z wieloma Pani poglądami, nie akceptuje sposobu, w jaki prowadzi Pani dialog, ale za szerzenie aktywności fizycznej szacunek. Sport to chyba ostatni sposób na to, by nabrać dystansu do świata, zacząć trzeźwo myśleć i działać — stwierdził jeden z obserwujących.

Fani chwalą inwencję, a niektórzy przecierają oczy ze zdumienia nad wiekiem pływaczki.

Pani Profesor się jakiś czas temu pochwaliła wiekiem. Ale coraz mniej mi się w tę liczbę chce wierzyć — czytamy w odpowiedzi na Twitta.

Trzeba przyznać, że promowanie sportu to bardzo pozytywny element internetowej działalności Krystyny Pawłowicz. Dlatego życzymy wytrwałości.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Stało się, radości nie ma końca. Aleksandra Kwaśniewska zasypana życzeniami z całej Polski
  2. Krystyna Pawłowicz jak syrena wynurza się z basenu. Aż ciężko uwierzyć, że ma 69 lat
  3. Długie włosy Michała Szpaka zniknęły. Niewiarygodne, co artysta zrobił sobie na głowie

Źródło: Interia Muzyka

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl