Krystyna Pawłowicz i Krystyna Janda poznały się w dzieciństwie? Posłanka Prawa i Sprawiedliwości wyznała, że chodziła z aktorką do przedszkola! Sprawa wyszła na jaw przy okazji pewnego kontrowersyjnego zajścia. Okazało się, że Janda zapadła Pawłowicz w pamięć z bardzo nietypowego powodu: „Zapamiętałam ją z tego, że często wymiotowała”, napisała na Twitterze.

Nie jest tajemnicą, że Krystyna Pawłowicz i Krystyna Janda mają zupełnie różne poglądy. Łączy je fakt, że obie odważnie bronią swoich przekonań i nie obawiają się krytyki, która może na nie spaść z tego powodu. Niewiele osób spodziewałoby się, że posłanka i aktorka kiedykolwiek zamieniły ze sobą kilka słów, nie mówiąc o bliższej znajomości. A jednak! Okazało się, że uczęszczały do tego samego przedszkola! Zaskakujące wyznanie Pawłowicz: „Panią Krystynę Jandę znam od przedszkola w Ursusie…”, przyznała na Twitterze. Dlaczego ujawniła to właśnie teraz? Możecie się mocno zdziwić, co jeszcze powiedziała posłanka.

Krystyna Pawłowicz i Krystyna Janda chodziły razem do przedszkola?

Takiej rewelacji nikt się nie spodziewał! Niewiele osób przypuszczało, że Krystyna Pawłowicz i Krystyna Janda mogłyby się znać. Osoby, które dobrze znają poglądy obu pań, spodziewaliby się, że ewentualnie raz czy dwa wdały się w jakiś internetowy spór. A jednak!

Jak czytamy na portalu wprost.pl, Krystyna Pawłowicz opublikowała na Twitterze wpis poświęcony Krystynie Jandzie. Posłanka odniosła się w ten sposób do sporu, jaki wybuchnął między aktorką a politykiem Adamem Andruszkiewiczem. Członkini Prawa i Sprawiedliwości stanęła po stronie mężczyzny, zarzucając Jandzie niestosowne zachowanie. Zaczęła nietypowo, bo od… wspomnień z dzieciństwa. Co napisała?

— Panią Krystynę Jandę znam od przedszkola w Ursusie… Zapamiętałam ją z tego, że często wymiotowała… W swej starości znowu „rzyga”… — oświadczyła Pawłowicz na Twitterze.

Na razie Krystyna Janda nie zdecydowała się ustosunkować do zarzutów postawionych jej przez Krystynę Pawłowicz. Czym tak naraziła się posłance?

Co zrobiła Krystyna Janda?

Jak informuje portal wprost.pl, Krystyna Pawłowicz miała za złe Krystynie Jandzie, że opublikowała na swoim profilu na Facebooku zdjęcie Adama Andruszkiewicza. Okazało się, że zdjęcie udostępnione przez Jandę wcześniej poddano zmianom.

Na przerobionym przez nieznanego autora zdjęciu m.in. umieszczono na koszulce jednej z osób symbol swastyki. Prawdopodobnie Krystyna Janda była nieświadoma, że odnaleziona w internecie fotografia została wcześniej zmanipulowana i w dobrej wierze udostępniła ją dalej. Gdy prawda wyszła na jaw, aktorka usunęła wpis z Facebooka.

Spodziewalibyście się, że Krystyna Janda i Krystyna Pawłowicz chodziły razem do przedszkola?

ZOBACZ ZDJĘCIA WPISÓW KRYSTYNY JANDY I KRYSTYNY PAWŁOWICZ:

krystyna pawłowicz
fot. twitter.com @Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz ostro skrytykowała Krystynę Jandę.

krystyna pawłowicz
fot. twitter.com @Adam Andruszkiewicz

Posłanka stanęła w obronie polityka Adama Andruszkiewicza.

krysytna pawłowicz
fot. twitter.com @Adam Andruszkiewicz

Myślicie, że Krystyna Pawłowicz przesadziła?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta poddała się wielu operacjom plastycznym, by wyglądać jak egipska królowa Nefretete. Efekt zaskakuje
  2. Omenaa Mensah miała bliskie spotkanie z rekinem! Gwiazda pokazała nagranie
  3. AVON True Lash Genius 5w1. Wyjątkowa mascara, która podbije serca milionów kobiet
  4. Forever 21 dodawało batony odchudzające do zamówień z odzieżą plus size. W internecie rozpętała się burza
  5. Lech Wałęsa nie pojawił się na ślubie swojej córki, Brygidy. Miał nietypowy powód

źródło: wprost.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.