Krystyna Pawłowicz: mąż pojawi się w jej życiu? Choć posłanka nie stroni od komentarzy na temat życia osobistego innych osób, prywatność jej samej to duża zagadka! Profesor Pawłowicz skrzętnie ukrywa swoje sekrety.

Choć życie prywatne osób publicznych zawsze budzi ogromne zainteresowanie, nie wszyscy decydują się o nim wypowiadać. Do takich należy posłanka Pawłowicz, która głośno mówi o związkach innych osób, sama jednak nie wypowiada się na temat własnego życia prywatnego. Krystyna Pawłowicz: mąż pojawi się kiedyś w jej życiu?

Krystyna Pawłowicz: mąż. Czy istnieje?

Posłanka znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, uderzających zwłaszcza w polityczną opozycję i mniejszości seksualne. Ochoczo komentuje pożycie innych osób, sama jednak nie wypowiada się na tematy związane z własnym życiem osobistym. Dlaczego?

Wielu spekuluje na ten temat, wielu posuwa się także do niezbyt miłych zagrywek komentujących pożycie seksualne posłanki Pawłowicz. Choć złośliwości pod adresem polityków często same cisną się na usta, warto pamiętać, że choć posłanka sama krytykuje życie osobiste innych osób, nie znaczy to, że powinniśmy robić to samo! Krystyna Pawłowicz: mąż nie był jej pisany? Jakie sekrety skrywa posłanka?

Krystyna Pawłowicz: życie prywatne posłanki to zagadka 

Choć sama profesor nie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, wiemy o nim co nieco z innych źródeł. W Polityce możemy przeczytać między innymi taką wypowiedź osoby z bliskiego otoczenia posłanki:

– Krystyna nigdy nie wyszła za mąż. Mówiła, że wybrała życie samotne, przez co może strzec chrześcijańskich fundamentów. Podobno nie pogodziła się z tym, że jej młodsza siostra Elżbieta rozwiodła się z mężem, z którym ma dwoje dorosłych już dzieci.

Posłanka postanowiła skupić się na karierze i nawet jeśli nie zgadzamy się ze wszystkimi jej działaniami, trzeba przyznać, że odnosi duże sukcesy. Dlaczego nigdy nie wyszła za mąż? Tu pozostaje nam uwierzyć w powyższą wypowiedź, w Newsweeku możemy także przeczytać, że Krystyna Pawłowicz w przeszłości przeżyła spory zawód miłosny.

– Była szaleńczo zakochana w opozycjoniście z Wybrzeża. Była wtedy atrakcyjną młodą kobietą, ale nosiła się prawie identycznie, jak dziś. W porywie uczucia szybko spakowała się w jedną walizkę i pojechała do ukochanego na północ Polski. Ten, niestety, nie odwzajemnił jej uczucia – czytamy.

Krystyna Pawłowicz: mąż nie był jej pisany. Posłanka skupia się na swojej pracy i oddaje się wierze, która pełni w jej życiu ważną rolę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krystyna Pawłowicz
youtube.com @Onet News

Krystyna Pawłowicz: mąż nigdy nie zawitał w jej życiu?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNagi pies meksykański. Najsłodszy pies bez sierści!
Następny artykułBuraczki Magdy Gessler. Gwiazda wyjaśnia, jak ugotować buraki idealnie!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.