Krystyna Pawłowicz od lat słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Ostatnio postanowiła poruszyć temat homoseksualizmu. W mocnych słowach wypowiedziała się na temat gejów, co wywołało burzę w internecie. Gwiazdor TVN nie pozostał obojętny na jej krzywdzące komentarze i odpowiedział na jej zarzuty.

Krystyna Pawłowicz przez ostatnie lata przysporzyła sobie wiele wrogów. Chociaż posłanka wielokrotnie była krytykowana za swój cięty język i ostre wypowiedzi pod adresem wielu osób i mogłoby się wydawać, że po fali krytyki wycofa się z życia publicznego, nadal publikuje w swoich mediach społecznościowych. Niedawno w sieci pojawiła się kolejna homofobiczna wypowiedź posłanki. Co takiego napisała? Przekonajmy się!

Co napisała Krystyna Pawłowicz?

Ostatnio posłanka obraziła środowisko homoseksualne, w tym znane postaci ze świata polityki i show-biznesu – Roberta Biedronia, Michała Piróga i Pawła Rabiera. Na swoim Twitterze Pawłowicz nie szczędziła gorzkich słów: 

– Panie Rabiej, Biedroń, Piróg z kolegami itp, a czy potraficie wbić gwóźdź w ścianę? A czy potraficie skręcić półkę na książki? A odmalować pokój? A zmienić część w motocyklu? A zrobić 100 pompek i unieść 2 walizki? A przeszlibyście dwutygodniowe szkolenie wojskowe ? Tak myślałam… – możemy przeczytać Twitterze homofobiczny post. 

Krystyna Pałowicz zaatakowała gejów

Reakcje internautów nie były przychylne. To nie pierwszy raz, gdy posłanka Prawa i Sprawiedliwości dopuściła się ataku na mniejszości seksualne w Polsce. 

Michał Piróg nie pozostał dłużny i na swoim Instagramie napisał żartobliwą odpowiedź, skierowaną do Krystyny Pawłowicz, która spotkała się z życzliwym odbiorem internautów:

– Czy mnie się wydaje, czy Pani Krystyna szuka partnera… Ja zajęty jestem baaaardzo — napisał Micha Piróg na swoim Instagramie.

Trzeba przyznać, że Piróg zachował klasę i w bardzo kulturalny, aczkolwiek dosadny sposób odniósł się do personalnego ataku. Bardzo dobrze, że zareagował, bo należy walczyć z mową nienawiści na każdej płaszczyźnie życia, szczególnie w Internecie, gdzie notorycznie pojawiają się obraźliwe opinie. 

Jak myślicie, Krystyna Pawłowicz odniesie się do słów Piróga? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krystyna pawłowicz
facebook.com/KrystynaPawlowicz

Krystyna Pawłowicz wielokrotnie wzbudzała kontrowersje swoimi wypowiedziami. Przez ostatnie kilka lat zdążyła obrazić wielu polityków i postaci ze świata szeroko pojętej rozrywki. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kinga Rusin w najmodniejszej sukience sezonu. Wiemy, ile kosztuje i gdzie ją kupić
  2. Majka Jeżowska pokazała partnera. Jest od niej o dekadę młodszy!
  3. Płochacz niemiecki. Żywiołowy pies o przyjaznym charakterze
  4. Znaki Zodiaku, które w marcu dostaną zastrzyk GOTÓWKI!
Poprzedni artykułKarolina Szostak została okradziona! „Polska jest jakimś dzikim krajem!”
Następny artykułWeronika Rosati oskarża Śmigielskiego o przemoc: „Gdy znów mnie uderzył, zadzwoniłam po ojca”