Krystyna Pawłowicz nie boi się odważnych wypowiedzi na temat innych osób. Wiele osób padło ofiarą jej niewybrednych komentarzy. Tym razem jednak posłanka znana z ciętego języka publicznie oceniła własną sylwetkę: Jestem grubasek.

Krystyna Pawłowicz odniosła się do słów nieznanego jej wcześniej projektanta, który na łamach pewnego portalu skomentował wyczucie stylu i niedawną kreację posłanki, w jakiej pojawiła się w sejmie. Wątek wywołał burzę komentarzy, a internauci nie wahali się wypowiedzieć na temat gustu pani poseł. Sama zainteresowana nie poprzestała na jednym wpisie.

Krystyna Pawłowicz: styl

Styl Krystyny Pawłowicz na łamach se.pl skomentował pewien kontrowersyjny stylista, który zasłynął z obrażania gwiazd. Mężczyzna wypowiedział się także na temat niedawnej stylizacji posłanki.

-Niestety, pani Krysia nie ma zmysłu modowego. Tylko przypomnę, że jakiś czas temu twierdziła, że inspirację stanowi dla niej Agata Duda. Cóż, nie sądzę, żeby prezydentowa kiedykolwiek nałożyła na siebie pokutny worek — czytamy na se.pl.

Dodał jednak, że nie chodzi o sprawienie komukolwiek przykrości, a jedynie zwrócenie uwagi, że pognieciony strój nie pasował do powagi Sejmu. Posłanka nie byłaby sobą, gdyby nie odniosła się do niepochlebnej wypowiedzi na swój temat.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”98206″]

Krystyna Pawłowicz odpowiada

Krystyna Pawłowicz przede wszystkim podkreśliła, że materiał, z którego wykonana jest jej sukienka, to len, który zresztą uwielbia, nosi od lat i nie przejmuje się wizualnymi cechami tkaniny.

-Tacy specjaliści od ubrań i materiałów, że NIE odróżniają swojej chińszczyzny z pobliskiego bazarku od SZLACHETNEGO, POLSKIEGO LNU, który się przecież GNIECIE! – napisała poirytowana.

W komentarzach rozgorzała dyskusja na temat wspomnianego lnu oraz gustu posłanki. Wyszło na jaw, że większość ubrań kupuje u polskiego producenta z Ozorkowa. Krystyna Pawłowicz zdradziła także, że inne kobiety, znane nam ze sceny politycznej, również wspierają polską firmę. Co z faktem, że stroje nie leżą na niej jak na modelkach na stronie producenta? 

– Jestem grubasek, więc leży jak na /sympatycznym/ grubasku — napisała.

Internauci byli podzieleni w kwestii stylizacji posłanki, możemy być jednak pewni, że Krystyna Pawłowicz nie zmieni gustu ze względu na opinię innych. Myślicie, że chciałaby zostać ikoną mody?

ZOBACZ WPISY KRYSTYNY PAWŁOWICZ:

Krystyna Pawłowicz
twitter.com/KrystPawlowicz
Krystyna Pawłowicz
twitter.com/KrystPawlowicz

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paulina Lenda powaliła jurorów „Mam Talent” na kolana. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
  2. Olga Szomańska doświadczyła bolesnej straty. W 2014 roku w wypadku zginął jej ukochany tata
  3. Aneta Zając w odmienionej wersji! Gwiazda Polsatu przeszła spektakularną metamorfozę
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?

 

 

Poprzedni artykułKobieta powiedziała psu „Kocham Cię”. Jego reakcja sprawiła, że zalała się łzami
Następny artykułPartner Hanny Konarowskiej z „Barw Szczęścia” oświadczył jej się w nietypowym miejscu. Można pozazdrościć
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.