Krystyna Pawłowicz w młodości nie zapowiadała się na jedną z najbardziej znanych – i kontrowersyjnych – polskich polityczek. Młoda kobieta nie tylko wyróżniała się urodą, lecz także… kondycją fizyczną. Czym się zajmowała?  Jak posłanka wyglądała kiedyś? Mało brakowało, a zostałaby zawodową sportsmenką!

Prawie każda z jej publicznych wypowiedzi natychmiast odbija się szerokim echem w mediach w całym kraju. Bezkompromisowa i bezpośrednia. Jedni podziwiają posłankę za cięty język i stanowczość, inni ostro krytykują. Krystyna Pawłowicz w młodości zupełnie nie zapowiadała się na przyszłą panią polityk i jedną z największych gwiazd Prawa i Sprawiedliwości. Nie uwierzycie, czym się zajmowała i jak wyglądała! Rozpoznalibyście ją na zdjęciu sprzed lat? 

Krystyna Pawłowicz w młodości. Jak wyglądała?

Krystyna Pawłowicz od lat angażowała się w życie społeczne i polityczne Polski. Uczestniczyła nawet w rozmowach toczonych przy Okrągłym Stole! Z tego powodu trafiła do książki Kto jest kim. Okrągły stół. „Solidarność” opozycja biogramy wypowiedzi.

Zdjęcie młodej kobiety umieszczone nad jej notką biograficzną i stanowiskiem wywołało niemałe zamieszanie wśród internautów! Po tym, jak Grażyna Staniszewska opublikowała na Facebooku skan egzemplarza Kto jest kim… wiele osób zdziwiło się widokiem tak młodej i atrakcyjnej posłanki. 

Czym zajmowała się Krystyna Pawłowicz kiedyś?

Krystyna Pawłowicz jako młoda dziewczyna była wielką pasjonatką sportu. Uprawiała lekkoatletykę, biegi, rzut dyskiem oraz oszczepem. W ostatniej dyscyplinie zdobyła nawet tytuł mistrzostwa Mazowsza młodzików!

Ostatecznie przyszła posłanka nie zdecydowała się związać swojej przyszłości ze sportem. Świeżo upieczona absolwentka liceum postanowiła złożyć podanie o przyjęcie na studia na Uniwersytecie Warszawskim. Zdecydowała się na prawo, a po ukończeniu nauki władze uczelni decydowały się przyjąć ją do pracy w charakterze nauczycielki akademickiej.

Krystyna Pawłowicz w młodości skupiała się na karierze naukowej. Jednak dzisiaj jest znana przede wszystkim jako jedna  z najbardziej zaangażowanych posłanek Prawa i Sprawiedliwości. Szczególne kontrowersje wzbudzają jej wypowiedzi. Jak tłumaczył Krzysztof Wyszkowski w rozmowie z magazynem Newsweek, w przeciwieństwie do większości polityków Pawłowicz zupełnie nie przejmuje się ewentualnymi konsekwencjami mniej fortunnych wypowiedzi. 

– U Krysi co w sercu, to na języku. Zawsze jest spontaniczna i szczera. W tym różni się od większości polityków, że nigdy nie liczy się ze skutkami swoich wypowiedzi ze względu na karierę polityczną. Ona jest ulepiona z innej gliny – czytamy na natemat.pl

Spodziewaliście się, czym zajmowała się Krystyna Pawłowicz w młodości? My byliśmy naprawdę zaskoczeni!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krystyna pawłowicz w młodości
fot. screen z youtube.com @Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Krystyna Pawłowicz w młodości była prawdziwą sportsmenką!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim jest Anna Maria Wesołowska? Program z jej udziałem ma wrócić do telewizji
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska raczy się jabłkiem w luksusowej restauracji. Nie uwierzycie, ile kosztuje taka przyjemność
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.