Krystyna Rutkowska-Ulewicz nie była wielką gwiazdą polskich ekranów, ale z pewnością aktorką bardzo charakterystyczną. Widzowie mogli ją podziwiać m.in. w Niani, Plebanii, Rancza czy Na dobre i na złe. Artystka zmarła niespodziewanie w styczniu. Jak wygląda jej grób?

Uroczystości pogrzebowe odbyły się niedawno i były bardzo skromne. Pochowano ją w przepięknym miejscu. 

Krystyna Rutkowska-Ulewicz zmarła nagle. Koledzy słali pożegnania

Krystyna Rutkowska-Ulewicz zmarła 31 stycznia 2021 roku. Miała 87 lat. 

W życiu prywatnym Krystyna Rutkowska-Ulewicz była żoną zmarłego jakiś czas temu aktora Wacława Ulewicza, którego widzowie mogą znać z Czarnych chmur czy Hubala.

Oboje rodziców musiał za to odprowadzić na cmentarz ich syn i również aktor, Jakub Ulewicz, który szerokiej publiczności dał się poznać za sprawą ról w Barwach szczęścia, Kryminalnych czy M jak miłość

Swoją koleżankę po fachu postanowiły pożegnać również inne gwiazdy ekranu. Agnieszka Dygant najwięcej styczności miała z Rutkowską-Ulewicz na planie Niani. Postanowiła pożegnać ją we wzruszającym wpisie. 

Krysiu kochana ???? Dziękuję za wszystkie wspólne chwile, za Twoją młodzieńczość, niepoprawność i energię. Cośmy się uśmiały to nasze – pisała. 

 RIP.???? KRYSTYNA ULEWICZ… To był zaszczyt spotkać Cię na swojej drodze – dodała za to we własnym wpisie Tamara Arciuch. 

Skromny pogrzeb, skromny i piękny pomnik

Ze względu na koronawirusa, Krystyna Rutkowska-Ulewicz została pochowana podczas skromnej uroczystości, co wnioskował „Super Express” po liczbie kwiatów i wiązanek na jej grobie. 

Położono ją w grobie rodzinnym, zaraz obok jej męża, który zmarł w 1990 roku. Grobowiec znajduje się na Starych Powązkach. 

Choć skromnie, trzeba przyznać, że grób gwiazdy prezentuje się bardzo ładnie, szczególnie w pięknej, zielonej okolicy warszawskich Powązek. 

Grób Krystyny Rukowskiej-Ulewicz
(screen) se.pl/Skromny pogrzeb gwiazdy „Niani”. Tak wygląda grób Krystyny Rutkowskiej-Ulewicz [WIDEO], data publikacji 23.02.2021r.
 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [se.pl]

Poprzedni artykułJoanna Jędrzejczyk tłumaczy się z pracy dla TVP. Paulina Krupińska: ,,Asiulka, rób swoje”
Następny artykułLech Wałęsa wyznał, co zrobi z trzynastą emeryturą. ,,Będę musiał się najpierw zapytać żony”