Wiele kobiet marzy o pięknym pierścionku, białej sukni i wzruszającej przysiędze przed ołtarzem. Są jednak typy kobiet, które, choćby świat się palił i walił, nie są materiałem na żonę. Czy macie się czego bać? Sprawdźmy!

Niektórzy faceci, zanim padną na kolana, wyciągną pudełeczko z pierścionkiem i zadadzą to jakże wyczekiwane pytanie — muszą dobrze się zastanowić, ponieważ te typy kobiet, o których opowiemy poniżej, raczej nie sprawdzą się w roli żon.

Z jakimi kobietami nie chcą wiązać się faceci?

Te typy kobiet, które będą śpiewać „Single Ladies” dłużej niż to wypada, to kobiety, które wszystko wiedzą najlepiej. Mają wysokie wymagania w stosunku do związku i mężczyzny, z którym są związane. Wszystko w ich facecie musi być idealne, od jego wyglądu, aż po zarobki. Są bardzo zaborcze i nie łatwo ich zadowolić. Z takimi księżniczką żaden nie wytrzyma długo.

Typy kobiet, na które raczej nie czeka ślubny kobierzec można określić mianem ofiary lub bardziej poetycko – mimozy. Takie kobiety niczego nie potrzebują, wystarczy im, że ich facet jest obok… że w ogóle JEST. Cieszą się z byle komplementów i wydaje im się, że jeśli nie będą niczego wymagać, ani o nic prosić, mężczyzna w ich życiu domyśli się, czego pragnią. Ale przecież wszyscy wiemy, że domysły nie są najlepszą cechą mężczyzn.

Jakie typy kobiet odstraszają facetów?

Typy kobiet, które odstraszają facetów najbardziej to niewątpliwie desperatki. One urodziły się, by wziąć ślub. Od małego wyprawiały wesela swoim lalkom Barbie. Z determinacją kobiet z brazylijskich telenowel, nie ustaną, dopóki nie wyjdzie za mąż, choćby miała faceta zaciągnąć przed ołtarz siłą.

Są i sierotki Marysie, które nie wiedzą nic o życiu. Takie typy kobiet z łatwością przypalają wodę na herbatę. Sprzątanie jest dla nich obcą czynnością, jedynym daniem, jakie potrafią przygotować to makaron (choć ten czasem też rozgotują). A wy, co myślicie o tych typach? Zgadzacie się z nimi?

ZOBACZ TEŻ

  1. Polacy starzeją się najszybciej w Europie. Dlaczego?
  2. Słowa Kory poruszają: „Chciałabym umrzeć z Kamilem w tej samej chwili”
  3. Masz erotyczne sny? Znamy ich znaczenie

źródło: papilot.pl

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.