Fani byłego lidera zespołu Budka Suflera mają niemałe powody do radości. Krzysztof Cugowski powrócił do koncertowania i właśnie jest w trakcie swojej wielkiej trasy po Polsce.

Piosenkarz regularnie dodaje zdjęcia i nagrania z występów w różnych miastach naszego kraju. Fani nie kryją zachwytu nad jego niesamowitymi koncertami.

Krzysztof Cugowski wyruszył w trasę koncertową po Polsce

Krzysztof Cugowski jest jednym z najwybitniejszych muzyków w naszym kraju. Jakiś czas temu, kiedy odszedł on z uwielbianego zespołu Budka Suflera, fani narzekali na jego brak na polskiej scenie muzycznej. Teraz piosenkarz, ku zadowoleniu swoich wielbicieli, wyruszył w trasę koncertową po Polsce.

Muzyk regularnie zamieszcza na swoim profilu na Instagramie zdjęcia i nagrania wykonane w trakcie koncertów. Krzysztof Cugowski odwiedził już takie miasta, jak Dzierżoniów, Słupsk, czy Gąbin. Fani nie kryją zachwytu nad występami utalentowanego piosenkarza.

„Jak zwykle będzie energetycznie i z klasą”

„Wspaniała muzyka, wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie”

„To Byl Zaszczyt Panie Krzysztofie” – takie komentarze można znaleźć na profilu piosenkarza.

Zobacz nagrania i zdjęcia z koncertów Krzysztofa Cugowskiego:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska poinformowała fanów „Sanatorium miłości” o ślubie. Posypały się gratulacje
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.