Dla nikogo już nie jest tajemnicą, że popularny prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz i modelka Joanna Kudzbalska są zaręczeni. Sam zainteresowany postanowił udzielić kilka słów Pomponikowi na ten temat. Z kolei informator portalu przyznał, że Ibisz podczas zaręczyn zaliczył wpadkę i kupił partnerce za duży pierścionek.

Chociaż obydwoje w dalszym ciągu nie wypowiadają się publicznie na temat swojego związku to Krzysztof Ibisz uchylił rąbka tajemnicy na ten temat. Mimo wszystko para nie ma zamiaru afiszować się swoją prywatnością w mediach społecznościowych i chcą wieść spokojne, z dala od szumu medialnego życie.

Krzysztof Ibisz zaliczył wpadkę podczas zaręczyn

Wiele wskazuje na to, że pracujący od ponad 20 lat dla Polsatu prezenter telewizyjny przez długi czas przygotowywał się do zaręczyn ze swoją ukochaną. Mimo tego nie wszystko poszło tak, jakby sobie to wymarzył. Informator Pomponika podaje, że kupił swojej wybrance za duży pierścionek.

Kris dołożył wszelkich starań, aby moment oświadczyn były wyjątkowy. Poniekąd udało mu się to. Asia zupełnie nie spodziewała się, że jej ukochany szykuje dla niej taką niespodziankę noworoczną. Wszystko było bardzo klasyczne. Pyszne jedzenie, piękne kwiaty oraz, niestety, o rozmiar za duży pierścień. Bardzo ich ta sytuacja rozbawiła. Krzysiek następnego dnia zmniejszył pierścionek i było po problemie – czytamy.

W związku z tymi doniesieniami portal postanowił skontaktować się z popularnym dziennikarzem, w celu ich potwierdzenia. Jego opinia była bardzo zaskakująca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Lepiej kupić rozmiar większy niż myślimy – powiedział Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz o swoich zaręczynach

Jak nietrudno się domyślić Krzysztof Ibisz razem ze swoją partnerką od razu postanowili, że mają zamiar żyć z dala od szumu medialnego i nie będą się z nikim dzielić swoim szczęściem. Niestety część spraw potoczyła się nie po ich myśli. Wobec tego Pomponik postanowił porozmawiać z prezenterem, i zapytać, co myśli o takim przebiegu rzeczy.

Nie wiem, jak to się stało, że wszyscy dowiedzieli się o naszych zaręczynach. Nie mówiliśmy nic o tym, że jesteśmy parą. Udało nam się prawie rok to ukrywać. Wiedzieli tylko nasi bardzo bliscy znajomi. Być może jakiś bliski znajomy powiedział dalszemu znajomemu i gdzieś tak dotarło to do portali. Mieliśmy nadzieję, że to będzie tylko sferą naszego życia prywatnego. Nadzieje były złudne. Skoro to wyszło, to ciężko zaprzeczać – powiedział Pomponikowi Krzysztof Ibisz.

Joanna Kudzbalska niejednokrotnie elektryzowała swoich fanów pikantknymi zdjęciami jednak sprawa zaręczyn z Ibiszem była zdecydowanie najgłośniejsza. Prezenter powiedział o ich odczuciach, kiedy sprawa wyszła na jaw.

Nie byliśmy zadowoleni z tego, bo chcieliśmy to zachować dla siebie i sami się cieszyć. Nie potrzebujemy do tego widowni. Jednak tak się stało. Trudno. Nic z tym nie zrobimy – powiedział dziennikarz Polsatu.

Cieszycie się szczęściem Krzysztofa i Joanny?

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Ibisz zaliczył wpadkę podczas zaręczyn.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jo Q (@qzdeba)

Kupił swojej partnerce za duży pierścionek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl