Krzysztof Ibisz wprost nie może się nacieszyć, popularny prezenter aż skacze z radości. Z pewnością pęka z dumy, każdy chce mu pogratulować. Tę dobrą nowinę przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nikt by się tego zupełnie nie spodziewał, piękna niespodzianka. Fani nie kryją zachwytu, tak samo jak jego była żona, Anna Nowak.

Krzysztof Ibisz musi być pod wpływem wielkich emocji, na pewno nie może się jeszcze nacieszyć. O wszystkim dowiedzieliśmy się z Instagrama, fani oszaleli z radości. Gwiazdor ma prawdziwy powód do dumy.

Krzysztof Ibisz pęka z dumy

Niedawno była żona popularnego prezentera Anna Nowak-Ibisz przekazała zdumiewającą wiadomość. Okazało się, że ich syn Vincent wystąpił wspólnie ze swoim ojcem na scenie. O wszystkim aktorka opowiedziała w wyczerpującym wpisie, który opublikowała na swoim Instagramie. Syn i ojciec wystąpili gościnnie w jubileuszu kabaretu Paranienormalni.

— Panowie wystąpili razem na scenie i zdradzę Wam tylko, że to syn miał mniejszą tremę. Genów sceny nie wydłubiesz! Dostajesz je do kołyski i ziarno zostaje zasiane — napisała.

  1. Pamiętacie Piotrusia z „Kogla-mogla”? Niesamowite, jak potoczyły się jego losy
  2. „Rolnik szuka żony”: Przełom w życiu jednej z par. Zbliża się dzień, który wszystko zmieni
  3. Daniel: ”Spotykam się tylko z dziewczynami z rozbitych rodzin. Za odrobinę czułości robią rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”

Fani Ibiszów zachwyceni

Obserwujący profil Anny Nowak-Ibisz nie mogli przejść obojętnie obok takiej wiadomości. Post zalała fala pozytywnych komentarzy, które głównie dotyczyły ich syna. Internauci nie szczędzili młodemu Vincentowi pochwał i słów uznania oraz przesyłali gratulacje.

— Niby nastolatek, a ma tyle dojrzałości w oczach. Fajny chłopak. Gratuluję rodzicom.

— Super. Gratulacje dla dumnej mamy. Fajnie, że ojciec razem z synem na scenie.

— Super wyglądają, są bardzo przystojni. Moje gratulacje — komentują zachwyceni fani aktorki, jednocześnie zwracając uwagę, że syn jest bardzo podobny do rodziców.

Byli małżonkowie nadal utrzymają ze sobą bardzo dobry kontakt, chociaż niedawno dziennikarka pozwoliła sobie na nieco kąśliwe uwagi w stronę swojego eksmęża.

Uważacie, że chłopak pójdzie w ślady rodziców i również będzie błyszczał przed kamerami? Jest do nich podobny nie tylko ze względu na talent, lecz także z wyglądu. Przekonajcie się sami, od razu widać, że to te same geny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official)

Ojciec i syn wystąpili razem na scenie.

Krzysztof Ibisz
fot. instagram.com/anna_nowak_ibisz_official

Prezenter jest niezwykle dumny z syna.

krzysztof ibisz
fot. instagram.com/anna_nowak_ibisz_official

Wystąpili na jubileuszu kabaretu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje
  2. Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykaj
  3. Kto pamięta zimę stulecia? Elektryzujące zdjęcia z czasów PRL
  4. Tomasz Dedek obchodzi dziś 63. urodziny. Czego życzycie aktorowi?
  5. Komunikat ministerstwa w sprawie nowo narodzonych dzieci. Rodzice mają 21 dni
  6. Alarm dla wszystkich. Są pozornie zdrowe, ich jedzenie powoli osłabia organizm

Źródła: pomponik.pl, instagram.com

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl