W ubiegłym roku media obiegła zaskakująca wiadomość. Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska powiedzieli sobie „tak” na ślubnym kobiercu. Przez długi czas małżeństwo strzegło swoich sekretów. Teraz jednak podzielili się zaskakującymi informacjami.

Fani nie kryli zaskoczenia, kiedy w 2021 roku okazało się, że sławny prezenter, Krzysztof Ibisz wziął ślub z modelką, Joanną Kudzbalską. Para przez długi czas trzymała swój związek w tajemnicy, do ostatniej chwili nie ujawniając dokładnej daty ani miejsca ceremonii.

Małżonkowie bardzo pilnie strzegli swoich sekretów, a wiele szczegółów ich związku pozostawało ukrytych. Dopiero teraz, kiedy zdecydowali się udzielić pierwszego wspólnego wywiadu okazało się, że historia ich miłości nadawałaby się na scenariusz do wciągającego romansu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Krzysztof Ibisz wyjawił zaskakującą informację. Był pierwszym pacjentem swojej żony

Ona rozpoczynała przygodę z orientalnym zabiegiem, a on był jej pierwszym pacjentem. Po długim okresie powściągliwości Krzysztof Ibisz i Joanna udzielili pierwszego wspólnego wywiadu dla magazynu „Energia życia”, w którym zdradzili, jak wyglądały początki ich związku, oraz o tym, co ich połączyło.

Okazało się, że prezenter poznał swoją trzecią żonę w początkach pandemii koronawirusa. Jak możemy przeczytać w magazynie, razem chodzili na spacery i umawiali się na wspólne gotowanie.

– Mimo że pochodzą z różnych światów i na co dzień działają w różnych branżach, udało im „dotrzeć” i znaleźć wspólną pasję — podróże po świecie. Krzysztof pracuje w telewizji, a Joanna jest lekarzem. Razem się uzupełniają i są dla siebie inspiracją – głosi „Energia życia”.

Żona Krzysztofa Ibisza rzeczywiście zajmuje się medycyną naturalną oraz jest specjalistką od akupunktury. Pracuje w Centrum Medycyny Zintegrowanej. Ukończyła dwuletni kurs pod nadzorem Naczelnej Rady Lekarskiej, a jej pierwszym pacjentem był nie kto inny, jak… własny mąż.

– Mam to szczęście, że Asia ma w tym doświadczenie i wie, jak można wtedy pomóc. I tak, korzystamy również z metod medycyny naturalnej. […] Muszę dodać, że byłem pierwszym pacjentem akupunktury mojej żony. To świadczy, że bardzo ją kocham i ufam – śmiał się gwiazdor.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Źródło: Onet Plejada

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl