Krzysztof Ibisz jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Okazało się, że popularny prezenter mieszka w luksusowej XIX-wiecznej kamienicy w centrum stolicy. Wnętrza jego mieszkania mogą robić wrażenie.

Dziennikarz mieszka razem ze swoją żoną Joanną Kudzbalską w drogim apartamencie w centrum Warszawy. Mieszkanie zwraca uwagę swoimi wysoki sufitami i ogromnymi przestrzeniami.

Jak mieszka Krzysztof Ibisz?

Prowadzący program „Taniec z Gwiazdami” od lat jest jednym z najbardziej cenionych polskich prezenterów. Prywatnie związany jest z modelką Joanną Kudzbalską, z którą mieszka w luksusowym apartamencie w XIX-wiecznej kamienicy w centrum Warszawy. Jak wyglądają wnętrza domu gwiazdora?

Wnętrza mieszkania prezentera i jego ukochanej naprawdę robią wrażenie. Uwagę zwracają przede wszystkim charakterystyczne dla kamienic wysokie sufity oraz ogromna przestrzeń. Widać, że zakochani potrafią modnie wyposażyć swój dom. Na zdjęciach zamieszczanych przez Krzysztofa Ibisza w sieci można zauważyć między innymi zieloną welurową kanapę, kuchenne meble z jasnego drewna oraz parkiet w tak zwaną „jodełkę”.

Co ciekawe, apartament prezentera nie należał do najtańszych. Jak podał tabloid „Pudelek” za metr kwadratowy mieszkania w dzielnicy gwiazdora trzeba zapłacić około 2 tysięcy złotych.

Zobacz wnętrza mieszkania Krzysztofa Ibisza:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska poinformowała fanów „Sanatorium miłości” o ślubie. Posypały się gratulacje
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.