Krzysztof Ibisz świętuje urodziny. Aż trudno uwierzyć w to, ile lat kończy dziś wiecznie młody prezenter. Zestawiamy metryki celebryty oraz innych sław i zachodzimy w głowę, jak to możliwe, że prowadzący Polsatu jest znacznie starszy niż choćby Bartosz Opania.

Choć trudno w to uwierzyć, znany polski prezenter i aktor, Krzysztof Ibisz, obchodzi dziś swoje 57 urodziny. Celebryta przyszedł na świat 25 lutego 1965 roku, jednak w jego przypadku wydaje się, że czas stanął w miejscu. Do dziś o gwieździe Polsatu mówi się: „Im starszy, tym młodszy”, a niektórzy przywołują żartobliwe analogie do filmowego hitu „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”.

Tymczasem Krzysztof Ibisz zdradza, że swoją formę i młodzieńczy wygląd zawdzięcza regularnym ćwiczeniom i zbilansowanej diecie. W wywiadach podkreśla, że to właśnie zdrowy tryb życia jest remedium na przedwczesną starość.

Krzysztof Ibisz i Bartosz Opania: aktorów dzieli zaskakująca różnica wieku

Choć liczby nie kłamią, patrzymy na show-biznesowe metryki i przecieramy oczy ze zdumienia. Nie chce się wierzyć, że w tym samym roku, co Krzysztof Ibisz urodzili się m.in. znany z roli Hadziuka z „Rancza” Bogdan Kalus czy polityk Mariusz Kamiński.

Z kolei aż 6 lat później urodził się inny polski aktor, który w ciągu swojej kariery zmienił się nie do poznania — znany m.in. ze „Świątecznej Przygody”, czy serialu „Na dobre i na złe” Bartosz Opania.

Krzysztof Ibisz może być uznawany za fenomen w świecie sław. Nawet dziś, na zamieszczonym przez siebie zdjęciu wygląda na znacznie młodszego, niż wskazywałby na to PESEL. Trzeba dodać, że w tym szczególnym dniu towarzyszyła mu jego piękna partnerka, Joanna Ibisz (Kudzbalska) znana z „Top Model”.

Krzysztof Ibisz poruszającymi słowami zwrócił się do swoich fanów. Przy tej okazji nie omieszkał także wspomnieć o obecnej sytuacji w Polsce i za wschodnią granicą.

W dniu moich urodzin chciałem WAM złożyć życzenia nadziei, miłości, zdrowia i tego wszystkiego, co Wy sobie życzycie i uczyni Was szczęśliwymi każdego dnia i obyśmy mogli zawsze cieszyć się wolnością, demokracją i prawdziwymi przyjaciółmi. Pamiętajmy, że wolność nie jest nam dana raz na zawsze i trzeba ją wzmacniać, pielęgnować i uczyć o niej młodsze pokolenia — czytamy na Instagramie prezentera.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jak zwalczyć ból gardła w nocy?
  2. „Stepowa miłość” znika z TVP. Odcinków nie obejrzymy już nawet w sieci?
  3. „Płaczę”. Paweł Deląg pokazał wiadomość od znajomej z Ukrainy

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl