Krzysztof Ibisz pojawił się na scenie w asyście swojego syna Maksymiliana. 22-latek jest owocem związku prezentera ze znaną polską dziennikarką. Kim jest była ukochana gwiazdora?

Syn prezentera powoli idzie w ślady znanego ojca i próbuje swoich sił w polskim show-biznesie. Niedawno poprowadził on razem z tatą koncert Fundacji Polsat w Skierniewicach.

Krzysztof Ibisz poprowadził koncert z 22-letnim synem

Dziennikarz pojawił się niedawno na scenie ze swoim 22-letnim synem. Panowie poprowadzili razem koncert Fundacji Polsat w Skierniewicach. Nie da się ukryć, że tworzyli niezwykle dobrany duet, a swoimi żartami rozbawiali całą publiczność zgromadzoną pod sceną. Co ciekawe, 22-letni Maksymilian idzie w ślady znanego taty i próbuje swoich sił w show-biznesie. Nie tylko studiuje on aktorstwo, ale też realizuje mnóstwo własnych projektów zawodowych.

Początkujący aktor jest owocem związku prezentera z jego byłą ukochaną — Anną Zejdler. Mama Maksymiliana z zawodu jest dziennikarką i przez lata pracowała jako redaktor naczelna magazynu „Gala”.

Co ciekawe, Krzysztof Ibisz i jego pierwsza ukochana wzięli ślub zaledwie kilka miesięcy po rozpoczęciu związku. Było to jedno z największych wydarzeń 1998 roku, a ceremonia transmitowana była przez stację TVN. W chwili ślubu dziennikarka miała zaledwie 22 lata. Niestety, związek prezentera i jego partnerki nie przetrwał próby czasu.

Rozwód wiele mnie nauczył i zmienił mnie kompletnie. W jakimś sensie nigdy nie jest tak, że dwie osoby chcą się rozstać w tym samym momencie. Zawsze jedna strona jest bardziej poszkodowana. Rozwód zmienił mnie na lepsze. Wtedy, kiedy to następowało, to byłam przerażona. Byłam rozpieszczonym dzieckiem, pod opieką rodziców, zdejmowali ze mnie problemy, potem opiekował się mną mąż. I nagle zostałam sama jako młoda dziewczyna, z małym dzieckiem, wtedy dotarła do mnie dorosłość. Bałam się o dziecko, bałam się nowego życia — powiedziała Anna Zejdler w programie „Dzień Dobry TVN”.

Zobacz, jak wygląda syn Krzysztofa Ibisza:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez El Maxito (@elmaxito_)

Zobacz, jak wygląda Anna Zejdler:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Koncert „Dla Ciebie, mamo”. Na scenie padły poruszające słowa o Ukrainie, polały się łzy.
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  4. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Źródło: kobietistyl.pl, pudelek.pl

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.