Choć Krzysztof Ibisz niedawno obchodził 57. urodziny, młodzieńczego wyglądu mógłby mu pozazdrościć niejeden trzydziestolatek. Co jest sekretem dziennikarza? Zdradził to w ostatnim wywiadzie.

Fani gwiazdora od lat żartują, że Ibisz zawdzięcza swój niezwykle promienny i młody wygląd zaklęciom magicznym lub innym przedziwnym zabiegom. Okazuje się jednak, że prawda jest nieco inna.

Krzysztof Ibisz zdradził sekret wiecznej młodości

Okazuje się, że dziennikarz nie musiał zaprzedawać duszy diabłu ani kąpać się w mleku jak Kleopatra. Należy też rozczarować fanów fantastyki: nie jest on również wampirem.

Co zatem sprawia, że prowadzący „Taniec z gwiazdami” czy „Jak oni śpiewają” wygląda na co najmniej 20 lat mniej? Wyznał on swoją tajemnicę w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Przede wszystkim nie tracę poczucia humoru, jak słyszę takie pytania. Uwielbiam żartować z siebie i z legendy o mojej tzw. wiecznej młodości – powiedział ironicznie, kiedy usłyszał pytanie dziennikarza.

A tak na poważnie, mam równowagę między pracą a życiem prywatnym, jem regularnie, śpię regularnie, niczego nie odkładam na potem, no i nie martwię się na zapas. Również nie za bardzo wybiegam w przyszłość, tylko myślę o tym co jest tu i teraz – wymieniał Ibisz.

Prezenter dodał też, że na jego kondycję wpływa fakt, że kocha i jest kochany. Warto dodać, że rok temu poślubił on Joannę Kudzbalską, młodszą o niego o 27 lat lekarkę.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Joanna Ib (@joibisz)

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?