Krzysztof Jackowski opublikował nowe wideo, na którym podejmuje muzyczne wyzwanie #Hot16Challenge. Słynny jasnowidz ze Człuchowa w swojej piosence wyjawił całą prawdę o koronawirusie. Historia skłamana, plandemia wyssana i wolność zabrana – śpiewał przejęty, biorąc udział w charytatywnej akcji. Wizjoner ma dla swoich widzów kolejne, ważne przesłanie.

Odkąd w Polsce pojawiła się epidemia koronawirusa, Krzysztof Jackowski na swoich nagraniach, a także podczas spotkań live, dzieli się ze swoimi widzami wizjami dotyczącymi losów świata i Polski. Jasnowidz twierdzi, że epidemię przepowiedział już wcześniej. Teraz, biorąc udział w#Hot16Challenge postanowił wygłosić własną opinię i otworzyć oczy swoim fanom. 

Krzysztof Jackowski #Hot16Challenge

Krzysztof Jackowski zaskoczył swoich fanów, kiedy nagrał swoją wersję #Hot16Challenge. Słynny jasnowidz postanowił poruszyć w niej temat epidemii koronawirusa, którą nazwał „plandemią”. Wizjoner miał dla swoich fanów bardzo ważne przesłanie. 

Widzę to, co mogę chcieć. Słyszę wszystko, choć nie powinienem – śpiewał, nawiązując do swoich wizji i mocy – I tłumaczę dla Was Świat, choć go nie rozumiem sam – dodał w kolejnej zwrotce. Najważniejsze przesłanie Krzysztof Jackowski zostawił jednak na koniec. Jasnowidz nawiązał do początku i źródła pandemii. 

  1. Syn Zenka Martyniuka cały we łzach. Nie jest dobrze, co powiedzą rodzice?
  2. Już nie ma odwrotu. Minister przekazał ostateczną decyzję, czekali na nią wszyscy rodzice
  3. Kot cię gryzie? Fatalny znak, każdy właściciel powinien wiedzieć, co oznacza

Krzysztof Jackowski komentuje pandemię koronawirusa

W dalszej części swojej piosenki, Krzysztof Jackowski skomentował pandemię koronawirusa, a jego słowa dla wielu mogą wydawać się dość kontrowersyjne.

– Znalezione wejście, realne nadejście, zapytasz co jeszcze, odpowiem: przestrzeń! Historia skłamana. Plandemia wyssana. I Wolność zabrana. Co jeszcze? To wszystko to Przestrzeń… Czego nie rozumiesz jeszcze?… To wszystko Przestrzeń… – śpiewał jasnowidz. 

Wizjoner twierdzi, że pandemia koronawirusa jest spiskiem. Jak na wideo zareagowali internauci? Zdecydowanie wykonanie i realizacja zrobiło na nich spore wrażenie. Przekonajcie się sami.

ZOBACZ FILMIK:

Krzysztof Jackowski wziął udział w muzycznym wyzwaniu #Hot16Challenge. Jasnowidz wyjawił w swojej piosence swoją prawdę o koronawirusie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta zakażona koronawirusem poszła na zakupy. Nie miała nawet maseczki. Wpadła w ręce policji
  2. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  3. Zwykła moneta z PRL? Tylko pozornie, możesz na niej zarobić fortunę
  4. Mama zauważyła na ciele 7-latki dziwne siniaki. Kiedy zareagowała, było już za późno
  5. Smutna sytuacja Ireny Santor. Wiadomo, do kogo ma największy żal
  6. Pilny komunikat ministerstwa dla milionów rodziców i uczniów. Jest oficjalna odpowiedź na zadziwiający apel

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułPanna Młoda została pobita na swoim weselu. Ciało 23-latki wyłowiono z jeziora
Następny artykułSłodki kotek życzy Wam wszystkim miłego poniedziałku. Jesteście gotowi?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.