Krzysztof Jackowski powiedział, gdzie jego zdaniem jest Kacperek. Znany jasnowidz przyznał, że wolałby mieć lepsze wiadomości. Zdesperowana matka 3,5-letniego zaginionego chłopca szuka pomocy w każdy możliwy sposób. Czy tym razem mężczyzna będzie się mylił? Wciąż trwają poszukiwania, a policja i ochotnicy dokładnie przeczesują teren.
 
Poszukiwania 3,5-letniego Kacpra z Dolnego Śląska trwają od poniedziałku. Zrozpaczona matka chłopczyka, zwróciła się o pomoc do znanego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Mężczyzna wskazał, gdzie znajduje się dziecko. 
 
 
Krzysztof Jackowski pomaga w odnalezieniu Kacperka
 

Jak przyznał w rozmowie z Faktem sam Krzysztof Jackowski, mama zaginionego Kacpra już w pierwszych chwilach zniknięcia syna postanowiła poprosić o pomoc jasnowidza. Niestety, choć bardzo tego chciał, mężczyzna nie miał dla kobiety dobrych informacji. 

– Pierwszej nocy, gdy zaginął chłopczyk, skontaktowano się ze mną w tej sprawie. Nie znając szczegółów, nie wiedząc nic, poczułem, że dziecko jest w rzece. Zobaczyłem wodę – opowiedział. 

W czwartek kobieta ponownie udała się do Krzysztofa Jackowskiego, zabierając ze sobą osobiste rzeczy synka. Kiedy jasnowidz ich dotknął, jego wizje stały się jeszcze wyraźniejsze. 

Poszukiwania Kacpra Błażejowskiego

Krzysztof Jackowski sporządził mapę, na której zaznaczył miejsce, w którym Kacper Błażejowski miał wpaść do Kwisy. Choć jasnowidz przyznał, że wolałby mieć lepsze wieści, niestety to scenariusz z dzieckiem w wodzie był jego pierwszą wizją. 

Aktualnie poszukiwania Kacperka skupiają się właśnie nad rzeką. Nurkowie ponownie przeczesują jej odcinek między Parzycami a Osiecznicą, a aby ułatwić im pracę, został obniżony w niej poziom wody. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ ZDJĘCIE:

krzysztof jackowski
fot. facebook.com, @jasnowidzjackowski

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, chłopiec wpadł do wody. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ośrodki sportowe pozostaną zamknięte? Jest decyzja ratusza
  2. Pilne ostrzeżenia w Polsce. Stworzono nowe, alarm w 6 województwach Polski
  3. Darmowe leki mogą trafić do wielu Polaków. Jest tylko jeden szczegół, o którym należy wiedzieć
  4. Znudził ci się zwykły rosół? Mamy przepis, dzięki któremu zaniemówisz z wrażenia, a nie wymaga wiele pracy
  5. Filip Chajzer znowu próbuje być zabawny. Internauta: ”Bardziej żenującym się już nie da być”
  6. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał „doskonałe dla Polaków informacje”

źródło: fakt.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.