Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Wielokrotnie udzielał się w największych sprawach, które miały miejsce na terenie naszego kraju. Tym razem wyszła na jaw informacja, że polski profeta pomógł rodzinie Piotra Woźniak-Staraka w odnalezieniu ciała zmarłego, przekazał Super Express. Na portalu przeczytaliśmy również, ile kosztowała tak cenna usługa. 

Super Express przekazał, ile musiała zapłacić rodzina Piotra Woźniak-Staraka, za cenną wskazówkę Krzysztofa Jackowskiego, który prawdopodobnie przyczynił się do odnalezienia ciała nieżyjącego już milionera. Cena zwala z nóg. 

Krzysztof Jackowski pomógł w odnalezieniu Piotra Woźniak-Staraka 

Krzysztof Jackowski jest wszędzie tam, gdzie sytuacja jest trudna i niejasna. Tak było też i tym razem, jak przekazuje portal se.pl, polski jasnowidz pomógł w odnalezieniu ciała Piotra Woźniak-Staraka.

Dzięki jego cennej wskazówce udało się sprawnie znaleźć ciało zmarłego, przekazuje portal se.pl. Jednak nie za pierwszym razem. Co więcej, według Super Expressu to rodzina Staraków poprosiła Jackowskiego o takową przysługą, oczywiście odpłatnie. Cena jednak, którą musieli uiścić, jest niewiarygodna. 

  1. Skandal z Kinga Dudą. Kancelaria prezydenta musiała zareagować
  2. Zamknij i zasłoń okna, nie wychodź z domu nieprzygotowany. Sytuacja da w kość tysiącom Polek i Polaków

Stawka Krzysztofa Jackowskiego zwala z nóg

Krzysztof Jackowski w pierwszej kolejności niestety wytypował niewłaściwe miejsce, jednak za drugim razem wskazał poprawnie. Zrobił to po tym, jak zbadał osobiste rzeczy Piotra Woźniak-Staraka, między innymi perfumy. 

– Pierwsze, co powiedziałem: „kiedy wypadł z motorówki, już nie żył, bo był bezwładny” […] Zaznaczyłem na mapie, gdzie według mnie znajduje się ciało pana Staraka – powiedział Krzysztof Jackowski, jak podaje se.pl. 

Według informacji przekazanych przez Super Express za tę usługę Jackowski otrzymał 250 złotych. Uważacie, że to odpowiednia cena? 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Krzysztof Jackowski
fot. screen z youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski pomógł w odnalezieniu Piotra Woźniak-Staraka. Wiemy, ile dostał za tę usługę. 

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Nowa lista czerwonych i żółtych powiatów. Jest spore zaskoczenie
  2. Łukasz Szumowski: „Ludzie nie tyle, co zaczęli zarażać się na ulicy, co na imprezach”
  3. Od soboty nowe ograniczenia dla Polaków. Ministerstwo zaktualizowało listę ograniczeń
  4. Co naprawdę stało się podczas pogrzebu Woźniak-Staraka? Sprawa zupełnie zmieniła obrót, ujawniono nowe informacje
  5. Ile soli sypać do ogórków kiszonych? Rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, jaka jest najlepsza

Źródło: se.pl 

 

Poprzedni artykułW całej Polsce zamkną się wszystkie sklepy od soboty. Część z nich będzie otwarta niemal całą dobę dziś i jutro
Następny artykułSkandal w TVP. Nowa gwiazda stacji zabrała głos, wyjawiła prawdę
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.