Krzysztof Jackowski już niejednokrotnie podzielił się z nami swoimi porażającymi wizjami. Teraz kolejny raz przekazał nam, co było dane mu zobaczyć. Ciarki pojawiają się na całym ciele, zapoznając się z tym co ma nam do powiedzenia. Jego wizje wielokrotnie się sprawdzały, jeżeli i tym razem tak będzie, to możemy spodziewać się wielkiego niebezpieczeństwa. 

Krzysztof Jackowski kolejny raz zaskakuje wszystkich Polaków. Polski jasnowidz podzielił się z mieszkańcami naszego kraju wstrząsającą wizją. – […] nasze terytorium może być użyte do działań wojennych w przyszłości, co sprawia nam bardzo duże niebezpieczeństwo – mówił Krzysztof Jackowski w najnowszym nagraniu. 

Krzysztof Jackowski poraża swoją wizją 

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz, który regularnie dzieli się z Polakami swoimi przemyśleniami. Ostatnio na jego kanale pojawiło się kolejne nagranie, w którym polski profeta opowiada o swojej najnowszej wizji. Krzysztof Jackowski porusza temat Polski, czy mamy się czego obawiać? 

Dzielenie Polski na strefy, tak jak to teraz robią […] świadczy coraz dobitniej o tym, że może być sytuacja prawdopodobna bardzo, iż Polska zgodziła się w ewentualnym konflikcie, na to, że z naszego terytorium… Że nasze terytorium może być użyte do działań wojennych w przyszłości, co sprawia nam bardzo duże niebezpieczeństwo – mowił Krzysztof Jackowski. 

  1. Zenek Martyniuk przyłapany pod hotelem. Nie miał pojęcia, że robią mu zdjęcia, jest na co popatrzeć
  2. PKO BP rusza ze specjalną akcją, wyjątkowe wieści. Przyłączyć mogą się nie tylko klienci

Wizje polskiego jasnowidza już się sprawdzały 

Wizje polskiego jasnowidza już niejednokrotnie się sprawdzały, dlatego też i tym razem scenariusz może się powtórzyć. Miejmy jednak nadzieję, że nie stanie się nic groźnego. Czekamy na kolejne wiadomości od Krzysztofa Jackowskiego, tym razem może odrobinę bardziej pozytywne. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość
  2. Osoba z otoczenia Agaty Dudy się wygadała. Ujawniła, jaka jest Pierwsza Dama, kiedy nikt nie patrzy
  3. Jej mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. 68 latach później żona dowiedziała się prawdy
  4. Panna młoda na weselu weszła do pokoju się przebrać. W środku zobaczyła swojego męża na łóżku, nie był sam
  5. Tak źle jeszcze nie było. Eksperci załamują ręce, wskazują 2 powody

Źródło: se.pl 

 

 

Poprzedni artykułBardzo smutna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje prawdziwa legenda
Następny artykułW Polsce liczba zarażonych rośnie. Doktor wyjaśnił, co się stanie, gdy osiągniemy 2 tysięce zachorowań dziennie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.