Krzysztof Jackowski pomagał w poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się okazuje, jasnowidz postanowił zdradzić, jak dokładnie wyglądały kulisy trwającej pięć dni akcji na jeziorze Kisajno, w którą zaangażowani byli żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, policja czy też straż. Niektóre ze szczegółów jeszcze nigdy nie zostały ujawnione.

Kiedy Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 lipca 2019 roku, natychmiast wszczęto poszukiwania mężczyzny. Jak się okazuje, poza specjalnymi służbami, brał w nich udział również Krzysztof Jackowski. Jak zdradził jasnowidz, kiedy odwiedziła go osoba z otoczenia mężczyzny, dostał subtelny sygnał od zmarłego.

Krzysztof Jackowski o poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka

Wczoraj od śmierci Piotra Woźniaka-Starak minął równo rok, jednak mimo upływu czasu na jaw wychodzą coraz to nowsze informacje, dotyczące zarówno samego producenta jak i pogrzebu. Teraz, kolejnych informacji udzielił Krzysztof Jackowski, który miał pomagać w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny.

Poszukiwania trwały już kilka dni, kiedy zadzwoniła do mnie pewna pani, przedstawiciel rodziny Staraków. Zapytała, czy dokonałbym wizji, na co się zgodziłem – zdradził w rozmowie z portalem Plejada.pl jasnowidz.

Jak zapewnił, na drugi dzień przybył do niego 40-letni mężczyzna będący bliskim przyjacielem rodziny Staraków. To właśnie wtedy miały miejsce szczegóły, o których nikt nie wiedział.

  1. Szukała jej cała Polska. Niestety, właśnie odnaleziono jej ciało obok domu
  2. Objawy niewydolności serca. Nie wolno ich lekceważyć

Krzysztof Jackowski i rodzina Staraków

Krzysztof Jackowski miał otrzymać od mężczyzny zdjęcia Piotra Woźniaka-Staraka z Agnieszką Woźniak-Satrak oraz jego ubrania.

Poprosił, abym podpisał oświadczenie o zachowaniu poufności informacji. Odmówiłem, ale ostatecznie rodzina zgodziła się na współpracę bez tego papierka – powiedział portalowi jasnowidz.

Jak się okazuje, choć za pierwszym razem Krzysztof Jackowski nie był w stanie wskazać poprawnego miejsca, w którym miało znajdować się ciało Piotra Woźniaka-Staraka, kolejna wizja okazała się celna.

– Po południu do mojej żony zadzwonił przedstawiciel rodziny Staraków, aby gorąco podziękować za pomoc w znalezieniu ciała – powiedział, zdradzając, że ratownicy nigdy oficjalnie mu nie podziękowali – To nie jest tak, że ja mogę rozmawiać z duszą zmarłego, ale dostaje subtelne sygnały od jego osoby – wytłumaczył.

Jak wyznał jasnowidz, za swoją pomoc od Staraków otrzyma niecałe 250 złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krzysztof jackowski
fot. youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official,

Krzysztof Jackowski zdradził szczegóły dotyczące poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka.

krzysztof jackowski
Fot. pwsas, Instagram

Piotr Woźniak-Starak zmarł rok temu. W nocy z 17 na 18 sierpnia słynny producent zaginął na jeziorze Kisajno. Po 5 dniach znaleziono jego ciało.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bardzo smutna wiadomość dotarła do nas w ostatniej chwili. Zupełnie niespodziewanie zmarł Wojciech Karpiński
  2. Prowadząca „Nasz nowy dom” spisała testament. Katarzyna Dowbor zapisała w nim nie tylko swoje dzieci
  3. Łukasz Szumowski podarował żonie spektakularną posiadłość. Rezydencja robi piorunujące wrażenie
  4. Pilny komunikat popularnego banku. Możesz stracić wszystkie pieniądze, oszuści próbują okraść Polaków
  5. Nowy obowiązek wyposażenia samochodu. Wielu kierowców będzie niezadowolonych
  6. Kiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie starania

źródło: plejada.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.