Jasnowidz Krzysztof Jackowski wielokrotnie próbował przewidywać przyszłość, a także szukać osób zaginionych. Tym razem w jego przepowiedniach pojawiły się słowa skierowane do premiera Mateusza Morawieckiego.

18 lutego Krzysztof Jackowski na YouTube opublikował prawie 45-minutowy film, w którym kolejny raz postanowił przewidzieć przyszłość. Mężczyzna skupił się na premierze.

Krzysztof Jackowski przepowiedział przyszłość

Na wstawionym przez Jackowskiego nagraniu jasnowidz, trzymając w dłoni zdjęcie Morawieckiego, postanowił przewidzieć, jaki będzie dalszy los premiera.

Jasnowidz zamknął oczy i chwilę myślał. Podkreślił, że jest to wizja, a nie jego prywatna ocena. Dodał, iż on sam ma swoją ocenę apolityczną.

Mam wrażenie, że pan Morawiecki jest postawioną postacią jako premier i nie jest to typ pana Kaczyńskiego. Nie jest to też typ wielu członków z koalicji obecnego rządu – zaczął Jackowski.

Pan Morawiecki liczy się tylko z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS, dziwne to, ale tak to czuję – dodał jasnowidz.

Jackowski wyznał, że najbliższy czas dwóch/ trzech miesięcy, będzie czasem ścisłej decyzyjności premiera. Dodał, że decyzyjność będzie grzeczna, ale czasami bezwzględna.

Co czeka Mateusza Morawieckiego

Jasnowidz wyznał, że ma wrażenie, że jeszcze w tym roku premier zostanie wymieniony. Stanie się to z dwóch względów. Jackowski powiedział, że wydaje mu się, że wielu ludzi będzie nastawionych nie dobrze do premiera.

To będzie wymiana wizerunkowa. Premier zrobi pewien etap tego co ma zrobić i zostanie wymieniony. Zostanie wymieniony na kogoś bez twarzy – skomentował mężczyzna.

Jak dodał jasnowidz, jeżeli dojedzie do wymiany premiera, to będzie zaskakujące, że będzie to mało znana osoba z PiS-u. Jackowski podczas nagrania poinformował, że czuje, że premier o owej wymianie wie.

Całość nagrania można zobaczyć na poniższym nagraniu, które zobaczyło już 127 tysięcy internautów.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: YouTube

Poprzedni artykułPiotr Gąsowski postanowił zabrać córkę na wakacje. Niestety nie udało im się wylecieć do Egiptu
Następny artykułZwiązek Moniki Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego był zaskoczeniem dla wielu osób. Do dziś są szczęśliwi