Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję przyszłości. W swoim najnowszym wideo na YouTubie przedstawił wizje, które wg. niego będą miały miejsce już w okolicach jesieni. Sam Jackowski był przestraszony tym, co zobaczył. Zanim przeszedł do przedstawienia swojej wizji, powiedział: –Boże, ja się boję mówić.

Jeśli wierzyć słowom jasnowidza z Człuchowa czeka nas bardzo niespokojny czas, a wręcz niebezpieczny. Choć te dwa określenia są nam już znane, tym razem Krzysztof Jackowski przepowiedział przerażającą wizję, które przestraszyła jego samego. Dodatkowo wskazał kiedy skończy się pandemia koronawirusa.

Krzysztof Jackowski – będzie wojna?

Tym razem wizje jasnowidza napawają poważnym strachem, ale też zaskoczeniem, bowiem miejsce, które będzie spiritus movens przyszłości, nie leży zazwyczaj w obrębie naszych podejrzeń, jeśli chodzi o ogólnoświatowe konflikty zbrojne. Tym razem jednak Jackowski nie pozostawił złudzeń, uważa, że zagrożenie idzie z Palestyny:

-Pierwsze słowa, co mi się kojarzy: Palestyna, wojska na ulicach. Boże, ja się boję mówić, ale… Palestyna- powiem wam tak, Bliski Wschód to jest podstawowe zagrożenie na to, co się ma wydarzyć i co być może jeszcze w tym roku się zacznie – zaznacza jasnowidz i dodaje:

-Powtórzę to po raz następny: ta wojna zacznie się z powietrza.

  1. Ile lat ma Jolanta Kwaśniewska? Niektórym ciężko będzie uwierzyć w prawdziwy wiek pierwszej damy
  2. Łukasz Szumowski zdradził czarny scenariusz, ostrzega Polaków. Będzie nawet 1000 przypadków zachorowań dziennie?

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa

Zdaniem jasnowidza pandemia koronawirusa skończy się już niedługo, jasnowidz czuje natomiast niepokój, gdy myśli o jesieni:

-Mnie osobiście bardzo niepokoi, mówię to z największą powagą, bardzo mnie niepokoi okres tej jesieni z kilku przyczyn. Pierwsza rzecz: nie sądzę, absolutnie nie sądzę, aby na pandemii można było ujechać dłużej, jak do początku wiosny przyszłego roku – wyjaśnia Jackowski.

-Raczej dłużej się nie da, bo ludzie się tym zmęczą, ludzie zrozumieją, że coś jest nie tak i przestanie to mieć swoją siłę – tłumaczy jasnowidz. Czy zatem jego słowa sugerują, że coś jest nie tak? Obostrzenia wcale nam nie służą?

-Oczywiście będzie jeszcze jeden problem, ponieważ będziemy do tego już mocno przyzwyczajeni, już jesteśmy przyzwyczajeni do tych różnych, dziwnych obostrzeń – mówi niejednoznacznie jasnowidz.

Sprawdzalność przepowiedni jasnowidza stoi dla wielu pod znakiem zapytania. Nie da się jednak zaprzeczyć, że jak podaje plotek.pl, policja była nie raz wdzięczna Jackowskiemu za pomoc w poszukiwaniu zaginionych. Nie raz jego wizje znajdowały zastosowanie w rzeczywistości.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

krzysztof jackowski
fot. youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jackowski coraz częściej zapowiada, że świat przygotowuje się do działań militarnych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kancelaria Prezydenta pogrążyła się w wielkim smutku. Nie żyje, ujawniono szczegóły
  2. Szumowski tuż po dymisji poszedł do Tadeusza Rydzyka. Zaskakująca postawa, zdobył się na pełną szczerość
  3. Kobieta od 15 lat jest w ciąży. Pokazała mnóstwo zdjęć swojego brzucha
  4. Wstrząsające odkrycie przy ośrodku wypoczynkowym. Znaleziono ciało młodej kobiety
  5. 17-miesięczny chłopiec trafił do szpitala. Zmarł po zastrzyku podanym przez lekarkę
  6. Wsyp do pralki łyżeczkę pieprzu. Efekt cię zadziwi, od razu polecisz trick koleżance

źródło: tvn24.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl