Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człochowa postanowił wypowiedzieć się na temat końca panującej pandemii. Jego przewidywania są bardzo pozytywne. Warto dodać, że jasnowidz snuł już przypuszczenia na temat nadciągającego koronawirusa, które nie do końca się sprawdziły.

Krzysztof Jackowski postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zajrzeć w głąb swoich przeczuć. Jego przewidywania są bardzo pozytywne. Co nas czeka według jasnowidza?

Krzysztof Jackowski zapowiada koniec epidemii

Jasnowidz, gdy do Europy nadchodziła epidemia koronawirusa, uważał, że nic nam nie grozi. Szybko jednak władze wielu krajów ogłosiły stany wyjątkowe i kwarantannę. Wówczas Jackowski przewidywał koniec epidemii na 17 marca. Ostatecznie, w tych dniach doszło do zaostrzenia kwarantanny i rozwoju kolejnych zarażeń. Chociaż z drugiej strony, to właśnie w tym dniu wyzdrowiał pacjent zero. 

Ozdrowiały pacjent zero był wobec tego wizją Krzysztofa Jackowskiego, a nie koniec epidemii. Mimo kilku pomyłek jasnowidz nadal postanowił snuć przypuszczenia na podstawie swoich wizji. Oby się sprawdziły, ponieważ mężczyzna widzi koniec pandemii w wiośnie, słońcu i wysokiej temperaturze na dworze, która unicestwi groźnego wirusa.

  1. Pielęgniarka wyznała, że zarabia 3,5 tys. Wiceprezes Lotosu: „Można zmienić pracę, nikt tej pani nie zmuszał”
  2. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza
  3. Suczka została wyrzucona z drugiego piętra przez dzieci. „Nie chcemy jej, jest brzydka”

Jak długo będziemy musieli żyć z koronawirusem?

Krzysztof Jackowski propaguje w swoim najnowszym nagraniu wszelkie środki ostrożności, wynikające z tego, że wirus jeszcze długo będzie obecny. Jego ogniwa nie wygasną od razu, dlatego czekają nas jeszcze miesiące w szczególnych środkach ostrożności. 

Jeżeli sytuacja zacznie się uspokajać w przeciągu dziesięciu-piętnastu dni, to nie czeka nas wielka recesja. Moim zdaniem przez pandemię gospodarczą duże zmiany mogą nastąpić w przemyśle, w górę mogą również pójść podatki. Najbardziej będziemy to odczuwać jesienią i zimą, może to przypominać sytuację z kryzysem w 2008 roku – opowiada jasnowidz.

Co, jeśli jednak sytuacja ulegnie bardzo znacznemu kryzysowi? Wówczas słowa jasnowidza przestaną mieć znaczenie. Wszyscy mamy jednak nadzieję, że szybko dojdzie do zakończenia panującej pandemii, a pozytywne słowa Jackowskiego się ziszczą.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

krzysztof jackowski
youtube.com/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski ma bardzo pozytywną wizję naszej najbliższej przyszłości. 

krzysztof jackowski
pexels.com

Pandemia koronawirusa nie osiągnęła jeszcze eskalacji. Przez rozwagę Polaków w Polsce zachorowania nie wzrastają aż tak gwałtownie jak w innych europejskich krajach.

Jasnowidz ogłosił swoje pozytywne wizje przyszłości. Oby się ziściły.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy
  2. 21-dniowy zakaz wychodzenia z domu w kolejnym kraju. Kto go złamie, tego biją i każą robić pompki
  3. Wojciechowska z partnerem ukrywali to przed mediami. Właśnie przekazano radosną nowinę
  4. Przepowiednie z „Kalendarza 12 zwierząt”. Został utworzony 2 tys. lat temu, dziś się sprawdza
  5. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  6. Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. Gości zamurowało słysząc odpowiedź kierownika

Źródło: se.pl

Poprzedni artykuł„Nie mogłam się pożegnać z umierająca babcią, a na wybory powinnam iść”
Następny artykułCo z Wielkanocą 2020? Rzecznik rządu wyjaśnił, czy możemy spotkać się z rodziną na święta
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.