Krzysztof Jackowski, czyli najbardziej znany jasnowidz w Polsce w rozmowie z portalem Se.pl wyjawił, czego możemy spodziewać się za kilka miesięcy. Niestety — przepowiednia nie jest optymistyczna. Słowa mężczyzny porażają i mogą sprawić zawód wielu osobom w całym kraju. Wielu z nas czeka bardzo trudny okres. 

Krzysztof Jackowski postanowił zabrać głos w sprawie sytuacji, jaka ma się dziać w kraju na przełomie najbliższych miesięcy. Niestety, nie mamy dobrych wieści — wszystkie osoby, którym doskwiera letnia duszność, burze i ulewne deszcze będą musiały bardzo na siebie uważać. Tym razem jasnowidz postanowił przepowiedzieć nadchodzącą pogodę.

Jasnowidz ostrzega Polaków — będzie ciężko

Pogoda w kraju nas nie rozpieszcza. Wiosna przyniosła suszę, lato jest burzowe i obfite w deszcze. Wiele powiatów zaczyna przygotowywać się pod ewentualne powodzie, które mogą być następstwem obecnych zjawisk meteorologicznych. Niestety wizjoner z Człuchowa nie ma dobrych wiadomości.

Szczególnie uważać powinny osoby, które cierpią na choroby oddechowe, serca czy alergie. Ciągła, wysoka wilgotność powietrza sprawia, że funkcjonowanie poza domem okazuje się niezwykle wymagające. Zwłaszcza gdy przebywamy w miejscach publicznych i musimy założyć maseczkę ochronną.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Dodatkowe pieniądze dla emerytów. Wystarczy zrobić jedną rzecz, by ZUS przelał ogromną kwotę
  2. Dodaj musztardę do kotletów mielonych. Efekt cię mocno zaskoczy, rodzina od razu poprosi o dokładkę
  3. Gwiazda „Na dobre i na złe” wzięła ślub. Mamy zdjęcia, wyglądała obłędnie

Krzysztof Jackowski: sytuacja może się pogorszyć

Jasnowidz w rozmowie z Se.pl zapowiadał, że tegoroczne lato nie będzie należało do najpiękniejszych. Jak się okazuje, że Krzysztof Jackowski miał rację — deszcze, burze i gradobicia w parze z wysokimi temperaturami stanowią naszą codzienność. Teraz zdradza, kiedy możemy spodziewać się ewentualnych zmian, ułatwiających codzienne funkcjonowanie.

Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu — powiedziałMamy nadzieję, że najbliższe miesiące przyniosą ulgę wielu osobom i rześkie powietrze pozwoli w pełni cieszyć się latem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krzysztof jackowski
Fot. Screenshot JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Krzysztof Jackowski zdradza, jak będą wyglądały najbliższe miesiące. Porażająca wiadomość dla wielu Polaków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rafał Trzaskowski podjął pilną decyzję po tragicznym wypadku autobusu w Warszawie. Ważne informacje z samego miejsca zdarzenia
  2. Nowe ognisko koronawirusa nad polskim morzem? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie
  3. Wynik testu ciążowego był pozytywny. Jednak w jej łonie nie rozwijało się dziecko, ginekolog odkrył niewiarygodną rzecz
  4. Dominika Gwit bez ubrań, pokazała zdjęcie. ”Postanowiłam zaszaleć”
  5. Nie żyje 21-letnia gwiazda sportu. Zginęła w tragicznym wypadku, nic nie można było zrobić
  6. Jest potwierdzenie, policja ruszyła. Zaczęły się masowe kontrole, każdy narażony jest nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych kary

Źródło: se.pl

 

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.