Krzysztof Jackowski, jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów, wie, jak epidemię zniesie stolica. Czy mieszkańcy Warszawy mają powody do obaw? Jak długo potrwa obecna sytuacja? Swoimi wizjami postanowił podzielić się z dziennikiem Super Express
 
Jak wygląda stolica w czasach zarazy? Opustoszałe ulice, miejskie skwery czy parki, które przypominają postapokaliptyczne obrazy, potrafią przyprawić o ciarki. Choć mieszkańcy Warszawy stosują się do zaleceń rządu, wszyscy zachodzą w głowę, kiedy ich życie powróci do normalności. Pytanie, czy w ogóle powróci? Krzysztof Jackowski w rozmowie z tabloidem zdradził, jak będzie wyglądała ich przyszłość. 
 
 
Krzysztof Jackowski: jasnowidz o epidemii
 
Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Jak sam uważa, pomógł policji w rozwiązaniu wielu spraw, a zdecydowana większość jego wizji ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Prorok XXI wieku zawsze podkreślał, że jego przepowiednie należy potraktować z przymrużeniem oka, gdyż specjalizuje się on w wizjach dotyczących konkretnych osób i związanych z nimi zdarzeń kryminalnych. Jednak w dobie panującej pandemii, Krzysztof Jackowski postanowił zdradzić, co czeka Warszawę
 
 
Jedna z przepowiedni jasnowidza, która do dziś wywołuje gęsią skórkę, dotyczyła śmierci Lecha Kaczyńskiego. Podczas nieemitowanego wcześniej wywiadu z Andrzejem Lepperem, który trafił do sieci 2010 roku, polityk przyznał, że spotkał się z jasnowidzem w lipcu 2009 roku, pytając go o to, kto będzie prezydentem. Krzysztof Jackowski miał wtedy odpowiedzieć: Na pewno nie Kaczyński. Lecha Kaczyńskiego nie ma. Nie wiem dlaczego. On śpi.
 
Co w swoich wizjach dotyczących Warszawy widział mężczyzna?
  1. 10 lat temu w „Milionerach” padła historyczna wygrana. Co dziś robi pierwszy zwycięzca miliona?
  2. Ważny apel pielęgniarki ws. koronawirusa. Nikt o tym nie mówi, szczególne niebezpieczeństwo dla kobiet
  3. Samotna mama piątki dzieci załamuje ręce, ma poważny problem. Poruszający apel

Koronawirus w Warszawie: co przewiduje jasnowidz?

Z każdym dniem trwającej epidemii pojawia się coraz więcej pytań, na które wciąż nie mamy odpowiedzi. Super Express postanowił zapytać Krzysztofa Jackowskiego, co czeka Warszawę w związku z koronawirusem. Co przewiduje jasnowidz? 

– Na pewno będą nas czekać jeszcze obostrzenia i może nawet one się zaostrzą, ale ten wirus niedługo się skończy. W moim odczuciu koronawirus jest ostrą grypą o ostrym przebiegu i mam takie odczucie, że ani Warszawa, ani żadne duże miasto nie zostaną zamknięte – zdradził w rozmowie z tabloidem.

– Ja mam odczucie, że po 10-15 dniach w Polsce zacznie uspokajać się sytuacja. Oczywiście wirus nie zniknie jednego dnia, ale to zacznie opadać i zacznie się uspokajać – przepowiedział Super Expressowi Krzysztof Jackowski. 

Jak podkreśla tabloid, zdaniem jasnowidza nie powinniśmy martwić się o brak żywności, a cała sytuacja uspokoi się jeszcze w trakcie epidemii. 

– To się zacznie uspokajać dość szybko. Ja mam też wrażenie, że w trakcie tej pandemii, gdzie jeszcze będą ofiary, gdzie będą zakażenia w sensie wzrostowym, to mimo wszystko, ludzie nabiorą takiego dystansu do tej pandemii. To też uspokoi sytuację w sensie rynkowym, bytowym – wyjawił Super Expressowi

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krzysztof jackowski
Screenshot JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Krzysztof Jackowski ujawnił tabloidowi Super Express swoje wizje związane z Warszawą i koronawirusem. Przepowiednie jasnowidza możemy zobaczyć również na jego YouTube. 

krzysztof jackowski
youtube.com/ Adrian Kilar

Zdaniem jasnowidza Warszawa nie zostanie zamknięta. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pielęgniarka walcząca z koronawirusem straciła dom. Była na dyżurze, kiedy wybuchł pożar
  2. Policja w Zakopanem dostała anonimowe zgłoszenie na turystów. Reakcja była błyskawiczna, pożałowali
  3. Jakie jedzenie wspomaga odporność? Naukowcy zabrali głos, cenne wskazówki
  4. Radosław pokazał, co Małgorzata Rozenek robi w ciąży. Fani od razu zadali mu jedno pytanie
  5. Ministerstwo Zdrowia podało smutną informację. Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem
  6. Tragedia pielęgniarki z Warszawy. Robiła testy na wirusa, gdy dowiedziała się, że dobytek jej życia został doszczętnie zniszczony

źródło: se.pl

Poprzedni artykułMąż chciał dotknąć ciążowego brzuszka żony. Ich pitbull zareagował natychmiast
Następny artykułNie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.