Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję dotyczącą najbliższej przyszłości Europy. Jasnowidz z Człuchowa podzielił się ze światem swoją przepowiednią, która napawa niepokojem. Jackowski przyznaje, że sam przestraszył się swoim objawieniem. Proroctwa polskiego jasnowidza niejednokrotnie sprawdzały się w przeszłości. Czy mamy się czego obawiać? 

Krzysztof Jackowski to polski jasnowidz, który od lat przepowiada wydarzenia związane nie tylko z naszym krajem, ale również z wydarzeniami na świecie. Niektórzy patrzą na jego wizje z przymrużeniem oka, jednak wiele z nich w przeszłości sprawdziło się w jakimś stopniu. Polski profeta kolejny raz obwieścił, że dostąpił przerażającej wizji, dotyczącej najbliższych wydarzeń w Europie. 

Krzysztof Jackowski miał wizję o Europie

Krzysztof Jackowski został zapytany przez fakt.pl o przyszłe losy Europy. Według najnowszych informacji amerykański okręt USS Barry właśnie wypłynął na wody znajdujące się nieopodal Wysp Paracelskich, usytuowanych na Morzu Południowochińskim. Tym samym, władze amerykańskie podważyły suwerenność Chin na tymże obszarze. W odniesieniu do tych wydarzeń Fakt zapytał Krzysztofa Jackowskiego, czy możemy spodziewać się kolejnej wojny?

– Kilka lat temu mówiłem, że rok 2019 będzie ostatnim w miarę spokojnym, a rok 2020 obedrze nas ze złudzeń i że pokój na świecie zostanie zachwiany. Mówiłem też, że przed wielką wojną na świecie ludzie będą bali się oddychać. Nie wiedziałem wówczas, co to znaczy – wypowiada się Krzysztof Jackowski, jak cytuje Fakt. 

  1. Porażające zachowanie mężczyzny podczas konferencji. Nagle złapał swojego kota, stracił za to pracę
  2. Mama Kacperka poszła do Jackowskiego. Jasnowidz przekazał jej najgorszą wiadomość
  3. Naleśniki na śniadanie i na obiad? 6 genialnych tricków, o których nie miałeś pojęcia

Koronawirus wywoła kolejną wojnę?

Ostatnie działania zarówno USA jak i Chin spowodowane są napiętą sytuacją między tymi dwoma krajami w wyniku epidemii koronawirusa. Władze amerykańskie oskarżają Chiny o ukrywanie informacji na temat pojawienia się wirusa w chińskim mieście Wuhan już pod koniec ubiegłego roku. W związku z rzekomym zatajeniem informacji chiński wirus jest obecnie problemem całego świata. 

– Nie twierdzę, że ten okręt wojenny wysłany przez USA na Morze Południowochińskie jest wypowiedzeniem wojny (…) Mam jednak inne odczucie. Przez najbliższe 3,5 roku będzie się działo dużo złego – przewiduje Jackowski w Fakcie.

– Trzeba spojrzeć na Europę i Bliski Wschód. Europa może doznać poważnej destrukcji – ostrzega polski jasnowidz w dalszej części rozmowy.

Przyszłe wydarzenia pokażą, czy kolejna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego okaże się prawdziwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krzysztof jackowski
youtube.com/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski ostrzega, Europa może być zagrożona. Czy jego wizja się sprawdzi?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  2. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
  3. Jak będzie wyglądać świat po pandemii? Randki przez pleksi, przedziały w samolotach?
  4. TVP wraca z uwielbianym programem Polaków. Pokazali zdjęcie z Rafałem Brzozowskim
  5. Lekarka odebrała sobie życie. „Próbowała wykonywać swoją pracę i to ją zabiło”
  6. Poszukiwania 3,5-letniego Kacperka zawieszone. Policja podała najbardziej prawdopodobny scenariusz zdarzeń

Źródło: fakt.pl 

Poprzedni artykułNastolatek zrobił zdjęcie stołu, które stało się hitem. Przyjrzyj się uważnie, zrozumiesz dlaczego
Następny artykułPaznokcie na lato – trendy 2020
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.