Krzysztof Jackowski zaapelował do wszystkich Polaków. Po swojej ostatniej wizji nie ma dla nas dobrej informacji. Jasnowidz z Człuchowa postanowił ostrzec nas przed bardzo trudnym czasem, możliwe, że to ostatnie chwile naszej swobody. W jakim sensie? Jackowski dokładnie to wyjaśnia. Jego zdaniem, wszystko ma zacząć się już za kilka dni.

Krzysztof Jackowski zaapelował do wszystkich Polaków. Jak zapowiada, wszystko, co obecnie ma miejsce, może przynieść niespodziewany bieg wydarzeń, a nasze życie od poniedziałku może się diametralnie zmienić. Jasnowidz z Człuchowa wystosował poważny apel.

Krzysztof Jackowski apeluje do wszystkich Polaków

Jasnowidz z Człuchowa przyznał, że sytuacja w Polsce jest zaledwie zapalnikiem dalszych wydarzeń, dlatego szczególnie ważne jest, żeby w ten weekend cieszyć się jeszcze swobodą, bo ta od poniedziałku zostanie nam odebrana. 

Czy jasnowidz miał na myśli lockdown? Tego nie powiedział, jednak jego wizja sugeruje wprowadzenia jakiegoś zamknięcia:

– Drodzy Państwo – trzeba się cieszyć powietrzem i tam, gdzie można, przejść się na spacer do niedzieli, bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać poważnie utrudnione lub uniemożliwione. To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie poza naszym miejscem zamieszkania, poza naszym domem – radzi jasnowidz.

  1. Przed północą Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Nie mogli dłużej czekać
  2. Oficjalnie: rząd wprowadza nowe, ogromne ograniczenia w całej Polsce. Sytuacja jest krytyczna
  3. Granica z Polską nagle zamknięta. Przepuszczają tylko dyplomatów i kierowców samochodów ciężarowych

Kiedy zapadnie decyzja o zamknięciu?

Krzysztof Jackowski wyjawił także kiedy usłyszymy taką decyzję. Okazuje się, że stanie się tak za dwa dni, w najbliższą niedzielę.

– Obawiam się, że decyzja zapadnie najpóźniej w niedzielę, a w poniedziałek zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam – powiedział jasnowidz.

Co więcej, Jackowski zapowiada, że trudny czas będzie trwał aż trzy tygodnie:

Będzie czekał nas 3-tygodniowy zdyscyplinowany czas. Listopad to będzie czas, w którym odkryje się drugie dno sytuacji, która jest. Wojsko na ulicach, które także zapowiadałem, to nie przypadek i to drugie dno właśnie w listopadzie zacznie się odkrywać – wyjaśnia jasnowidz.

Krzysztof Jackowski zaznaczył także, że można przygotować prowiant na najbliższy czas, będzie to zdaniem jasnowidza, rozsądne zachowanie.

ZOBACZ WIDEO:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś mija 55 lat od teatralnego debiutu Elżbiety Starosteckiej. Szczere wyznanie aktorki na temat poczucia spełnienia
  2. Zamykają cmentarze na Wszystkich Świętych. Premier potwierdził, ważna wiadomość dla podróżujących
  3. Większość Polaków popiera protesty po wyroku TK. Jesteś za strajkiem kobiet?
  4. Apel do wszystkich kierowców. W tym roku wymiana opon będzie inna niż zwykle
  5. Tragiczne wiadomość z samego rana. Rano doszło do eksplozji w Krakowie, są ofiary
  6. Uwaga, właśnie weszły nowe zakazy. Sytuacja w Polsce jest dramatyczna, rząd ogłosił bardzo ważne zmiany
  7. 2 czubate łyżki dodane do masy zupełnie zmieniają smak. Kotlety mielone jeszcze nigdy nie były równie pyszne

źródło: chillizet.pl


 

Poprzedni artykułDieta przyspieszająca metabolizm – co jeść, aby schudnąć?
Następny artykułPielęgnacja szyi – jak o nią dbać?
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl