Krzysztof Jackowski miał wizję, którą jak zwykle podzielił się ze swoimi fanami. Tym razem jasnowidz z Człuchowa przewiduje, co stanie się z osobami niezaszczepionymi i czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Można się zdziwić. 

Krzysztof Jackowski co jakiś czas dzieli się ze swoimi fanami wizjami, których doświadcza. Jego przewidywania najczęściej dotyczą sytuacja w kraju i na świecie. Tym razem nie było inaczej.

Krzysztof Jackowski dzieli się swoją wizją 

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję, którą postanowił podzielić się ze światem. Jasnowidz z Człuchowa nie ma jednak zbyt optymistycznych wiadomości, mówił o powrocie zarazy i o tym, że poczucie, iż najgorsze jest za nami, może być złudne: 

Wielu z nas po krótkim czasie uważa, że zagrożenie minęło, że nic gorszego nie nastąpi. Nie chcę straszyć, ale czuję, że okres drugiej połowy tego lata będzie popsuty nie przez pogodę, a sytuację, która się zacznie odnawiać. Zaraza wróci. Jej powrót wzbudzi nasz lęk […]. Zaraza okaże się trochę inna i tym razem zaczniemy się jej bać […]. Zaraza wraca w sierpniu – relacjonuje Jackowski. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

W dalszej części jasnowidz przekazał, co może czekać osoby niezaszczepione. Jego zdaniem, doświadczą konsekwencji w związku z decyzją o niezaszczepieniu:

Może dojść do sytuacji, gdzie na tyle będzie trudno, że twardy lockdown będą mieć osoby niezaczepione, aż do odwołania. To będzie związane z groźną sytuacją. Nie analizuję słowa groźne, mówię tak, jak czuję – tłumaczył jasnowidz z Człuchowa. 

Jackowski w czasie relacjonowania swoich wizji, wspomniał o czwartej fali epidemii koronawirusa. Jego zdaniem takowa może nastąpić:

Czwarta fala – to brzmi poważnie. Nie przygotowujmy się do niej tylko na lockdowny. Czwarta fala wzbudzi nasz strach – powiedział tajemniczo. 

Warto pamiętać, że nie wszystkie przewidywania mieszkańca Człuchowa stają się rzeczywistością, dlatego trzeba podchodzić do nich z dystansem. Miejmy jednak nadzieję, że najbliższe miesiące przyniosą nam więcej pozytywnych informacji. 

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: YouTube, radiozet.pl 

Poprzedni artykułSłynny dziennikarz przebywa w szpitalu. Jacek Kurski jeszcze niedawno modlił się, aby wrócił do zdrowia
Następny artykułIda Nowakowska wciąż trzyma w tajemnicy przed fanami imię swojego synka. Rozczulające zdjęcie jej męża trafiło do sieci
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.