Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją najnowszą wizją. Według jego słów już wkrótce mają nas czekać poważne zmiany i wstrząsające wydarzenia.

  • Krzysztof Jackowski często publikuje nagrania na swoim kanale na Youtube
  • W najnowszym przedstawił szokujące wydarzenia, które mają nadejść
  • Według jego słów już za parę miesięcy w Polsce zmieni się władza

Krzysztof Jackowski uchodzi za jednego z największych profesjonalistów w dziedzinie jasnowidztwa. Niedawno opublikował wstrząsające nagranie, w którym zapowiada szokujące wydarzenia.

Najnowsza audycja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych osób w Polsce parających się jasnowidztwem. Od lat współpracuje z różnymi służbami, jego umiejętności wielokrotnie pomogły między innymi w szukaniu osób zaginionych.

Niedawno jasnowidz rozpoczął działalność w Internecie. Prowadzi kanał na Youtube, który cieszy się popularnością – subskrybuje go ponad 200 tysięcy internautów. Często publikuje tam nagrania, na których opowiada o swoich wizjach.

Jego najnowsze nagranie budzi wiele emocji. Niespodziewanie wrzucił filmik znad morza, na którym opowiedział o swojej niedawnej wizji. Internauci są w szoku – Jackowski miał zobaczyć burzliwą przyszłość dla świata.

Nawiązał między innymi do ostatnich wydarzeń politycznych. Opowiedział, że już kilka miesięcy temu zapowiadał duże zmiany we Francji – i że faktycznie, trwające niedawno protesty były spełnieniem tej przepowiedni. Okazuje się jednak, że mają nastąpić kolejne istotne wydarzenia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Krzysztof Jackowski zapowiada zmiany w Polsce

Zapowiedział także, że wkrótce mają nas czekać ważne wydarzenia. Powiedział że długo się wstrzymywał z podzieleniem się tą wróżbą, jednak teraz ma odwagę, by w końcu ją opowiedzieć.

Nawiązał do niedawnych wydarzeń politycznych w kraju. Wyznał, że od dawna czuje, że jesienią czekają nas duże zmiany na skalę ogólnokrajową. Oznajmił, że powrót Donalda Tuska zwiastuje upadek aktualnego rządu.

– Moim zdaniem PiS się rozpadnie, zrzuci z siebie władzę. Wszystko na to zaczyna wskazywać – powiedział na nagraniu.

Wierzycie we wróżbę Jackowskiego?

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: