Niedawno Krzysztof Jackowski przepowiadał, co wydarzy się w Polsce w 2023 roku i które z miast czekają największe trudności. Teraz zdradził, gdzie, bez względu na wszystko, znajdziemy bezpieczeństwo. „Zielona wyspa” ma znajdować się na południu kraju.

Jedni śledzą je z przejęciem, inni zbywają śmiechem. I choć wizje najpopularniejszego jasnowidza w Polsce, tak jak wszystkie inne, powinno się traktować z odpowiednią dozą dystansu, trzeba przyznać, że bywają interesujące. Tym bardziej że ostatnia różni się od pozostałych.

Krzysztof Jackowski wskazuje najbezpieczniejsze miejsce w Polsce

Niedawno w rozmowie z „Super Expressem” Krzysztof Jackowski ujawnił wizję, w której zobaczył, jak jedno z polskich miast boryka się z trudnościami. Od samego początku 2023 roku jasnowidz wskazuje, że nadchodzące miesiące mogą być naszpikowane konfrontacjami — jak się wydaje, nie tylko w związku z wojną.

Przepowiednia dotyczyła Torunia — medium wskazało, że dla kopernikowskiego grodu będzie to okres kłótni, ostrych konfrontacji, a nawet wznoszenia barykad.

– Rok wielkich kłótni. Tak mi się kojarzy […] To będzie rok kłótliwy i będzie barykada na ulicy. Barykady. Widzę zabarykadowana ulice. Widzę leżące rzeczy na ulicy, aby nie przejechać – zwiastuje.

Jasnowidz wskazuje jednak, że jest miejsce w Polsce, które dla odmiany będzie mekką i oazą spokoju w trudnym czasie. Po serii niepokojących wizji nieoczekiwane słowa pocieszenia mogli odebrać mieszkańcy… Krakowa. 

– To będzie najbardziej zielony teren, najbardziej spokojny, najbardziej pewny, że cokolwiek się zadzieje, to tam jest okej pociesza medium.

Wśród przepowiadanych przez Krzysztofa Jackowskiego zawirowań, problemów, zagrożeń i konfrontacji wspomnienie bezpiecznej przystani jest zdecydowanie jasnym punktem. Jednak co naprawdę przyniesie nam przyszłość i nadchodzący rok — o tym będziemy musieli przekonać się sami.

Krzysztof Jackowski
fot. youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski
fot. youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wiele babć nie chce tego robić, ale boją się odmówić. Problem, o którym wiele osób nie ma pojęcia
  2. Pokazał, co działo się z jego umierającą żoną. Widok mrozi krew w żyłach
  3. Chciała tylko wziąć udział w wyzwaniu z TikToka. 12-letnia dziewczynka nie żyje

Źródło: Webniusy, Super Express

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl