Krzysztof Kiersznowski, który zmarł dzisiaj (24 października 2021), nie miał w życiu szczęścia w miłości. Rozpadły się jego dwa związki: z żoną Martine i o 33 lata młodszą partnerką Katarzyną. 

Mimo że Kiersznowski chronił swoje życie prywatne, o jego relacjach z kobietami media pisały bardzo chętnie. Zwłaszcza kiedy w 2011 roku związał się z Katarzyną, młodszą od niego o 33 lata. Jednak i ten związek skończył się po kilku latach.

Krzysztof Kiersznowski i francuska miłość

Żona Kiersznowskiego, Francuzka o imieniu Martine, pracowała w dyplomacji. Para miała dwoje dzieci – syna Maksa (ur. 1978) i córkę Katarzynę (ur. 1984). Aktor przeprowadził się dla żony do Francji i zaczął nawet grać we francuskich filmach.

Rozdzieliły ich jednak różnice kulturowe i wypalenie relacji, które wywołał upływ czasu i szara codzienność. Rozwiedli się pod koniec lat 90.

Krzysztof Kiersznowski – partnerka młodsza o 33 lata

Kiersznowski wywołał w mediach sporą burzę, kiedy w 2011 roku na festiwalu w Międzyzdrojach pojawił się ze śliczną brunetką. O nowej partnerce mężczyzny, Katarzynie, do dziś wiadomo bardzo niewiele.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Para miała bardzo burzliwą relację: wielokrotnie się rozstawała i ponownie do siebie wracała. Ostatecznie rozstali się w 2020 roku. Wtedy aktor w wywiadzie dla „Pomponika” wyznał, że jest singlem.

Kiersznowski powiedział wtedy, że aktualnie woli spędzać czas z dziećmi i wnukami oraz przyjaciółmi. Dodał:

– Myślę, że jeśli człowiek jest zadowolony z siebie i z najbliższego otoczenia, a to najbliższe otoczenie zadowolone z niego, to nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne.

W tym samym wywiadzie przyznał, że wyprowadził się z Warszawy do Komorowa, lubi odwiedzać swoich przyjaciół w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie, a codzienne dni spędza na opiece nad swoimi psami.

Źródło: Pomponik.pl, wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Cała w emocjach Jolanta Kwaśniewska nagle zabrała głos. Polacy wstrzymali oddech
  2. Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła gigantyczna różnica wieku. Niebywałe, kim jest kobieta
  3. Fatalne wieści dla palaczy. Wkrótce cena paczki może wynieść ponad 20 zł