Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy, dlaczego Krzysztof Krawczyk nie pojawił się w „Szansie na sukces”. Powodem jest pozostanie w domu w czasie pandemii
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 02.03.2021 11:18

Wiemy, dlaczego Krzysztof Krawczyk nie pojawił się w „Szansie na sukces”. Powodem jest pozostanie w domu w czasie pandemii

Krzysztof Krawczyk + Ewa Krawczyk
(screen) Facebook/Szansa na sukces & Wikimedia Commons/ Januarybratek

Krzysztof Krawczyk ostatnio całkowicie zniknął z życia publicznego. Dzieje się tak ze względów zdrowotnych dla artysty. Ostatnio nie pojawił się również w „Szansie na sukces”, zastąpiła go jego żona. Co dzieje się z artystą?

Ewa Krawczyk wszystko wyjaśniła. Sytuacja nie jest prosta. M. in. z tego powodu aktor przedwcześnie skończył występy na scenie.

Krzysztof Krawczyk nie pojawił się w najnowszej „Szansie na sukces”. Zastąpiła go jego żona

Mimo zaproszenia, do „Szansy na sukces”, Krzysztof Krawczyk nie zasiadł na fotelu dla artystów. Zamiast tego pojawiła się jego żona, Ewa, która przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich życia.

Fani artysty byli przerażeni, bali się najgorszego – być może muzyk zachorował na koronawirusa lub stało mu się coś gorszego? Menadżer gwiazdy rozwiał jednak wszelkie wątpliwości.

Krawczyka nie było, bo Krawczyk nie rusza się teraz z domu ze względu na panującą pandemię – mówił Andrzej Kosmala.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Krawczyk komentuje sytuację

Już wcześniej Krzysztof Krawczyk wstrzymał trasę koncertową po wydaniu swojej ostatniej płyty właśnie ze względu na koronawirusa. Nawet, kiedy latem pojawiła się możliwość prowadzenia działalności artystycznej na żywo, Krawczykowie nie zdecydowali się na taki krok.

Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności. Muzycy znaleźli inną pracę, chórek i kierowcy też przekazała Ewa Krawczyk.

Sam artysta tłumaczył się również ze swojej nieobecności w programie. „Wysłałem silną i zdrową drużynę!”, pisał.

Krawczyk nie może się doczekać, kiedy znowu będzie mógł spotkać się z publicznością i dla niej zaśpiewać – dodał jego menadżer.

Czy wokalista wróci jeszcze na scenę?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [se.pl][lelum.pl]