Krzysztof Krawczyk wyznał w wywiadzie dla Playboya, że Pola Raksa był jego pierwszą miłością! Piękna aktorka zawróciła w głowie niejednemu mężczyźnie, gdy odgrywała rolę Marusi w Czterech Pancernych. – Była pierwszą kobietą, która zawróciła mi w głowie — wyznaje muzyk.

Wokalista ma za sobą bardzo bujne życie towarzyskie i uczuciowe. Krzysztof Krawczyk wyznał jednak, kto był pierwszą osobą, która zdobyła jego serce – Pola Raksa okazała się pierwszą miłością artysty! Czy uczucie miało szansę rozkwitnąć?

Krzysztof Krawczyk czuł miętę do Poli Raksy

Pola Raksa jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych polskich aktorek i ciężko będzie ją zdetronizować! Nieziemska uroda gwiazdy ma już status legendarnej, a rzesze fanów po dziś dzień wzdychają do pięknej Marusi z Czterech Pancernych. Wśród nich nie zabrakło innych sław — jednym za adoratorów aktorki był sam Krzysztof Krawczyk! Jak artysta pamięta swoje pierwsze spotkanie z najpiękniejszą aktorką dawnych lat?

Artyści poznali się przy okazji kręcenia filmu Szatan z siódmej klasy. Był to aktorski debiut Poli Raksy, a Krzysztof Krawczyk grał w filmie… harcerza! Muzyk wspomina, że nie mógł napatrzeć się na piękną aktorkę, która natychmiast podbiła jego serce.

Krzysztof Krawczyk o Poli Raksie

Na planie filmu niedane im było jednak porozmawiać. Pola Raksa, choć pracowała z nim na jednym planie, nie była zainteresowana artystą! Muzyk wspomina, że zazdrościł innym aktorom, którzy byli blisko gwiazdy.

– Z Raksą nie zamieniłem nawet słówka. Nie to, co stare wygi – Damięccy. Pola była pierwszą kobietą, która zawróciła mi w głowie — wspomina Krzysztof Krawczyk.

Niestety, z wielkiej miłości nic nie wyszło. Jednak Krawczyk do tej pory wspomina uczucie, które żywił do Raksy! Może jednak dobrze, że do niczego między nimi nie doszło — dziś Krzysztof Krawczyk jest szczęśliwy u boku ukochanej żony, Ewy. Są razem już od ponad 30 lat!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pola raksa
facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album

Poznali się na planie Szatana z siódmej klasy, który był debiutem Raksy!

pola raksa: bogusław linda
facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album

Niestety, niedane im było porozmawiać.

krzysztof krawczyk: pola raksa
facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Krzysztof Krawczyk musiał zapomnieć o pięknej aktorce, jednak do tej pory wspomina ich spotkanie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hanna Lis wyznała prawdę o stanie zdrowia swojego męża. Lekarze nie chcieli nic mówić
  2. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. „Jego stan jest ciężki”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

źródło: Playboy

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.