Krzysztof Krawczyk już pożegnał się ze swoimi fanami. Ci z pewnością są zdruzgotani tą smutną wiadomością, która ich zastała. Artysta coraz częściej myśli o świecie, który go otacza, ale jednocześnie nie zapomina o sprawach duchowych. Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru — powiedział. To dla polskiej branży muzycznej będzie z pewnością wielka strata i ogromny cios. Odchodzi wyjątkowy wokalista.

Krzysztof Krawczyk nie miał innego wyjścia, chciał pożegnać się ze swoimi fanami. Żona artysty zdradza, że to wszystko przez koronawirusa. Co się stanie z piosenkarzem?

Krzysztof Krawczyk nie będzie dawał już koncertów

Wokalista w grudniu zeszłego roku przeszedł operację wszczepienia endoprotezy lewego stawu biodrowego. Po rehabilitacji myślał, że szybko wróci do zdrowia oraz ponownie będzie mógł dawać koncerty. Niestety stało się zupełnie inaczej, pandemia całkowicie pokrzyżowała jego plany. Portal se.pl poinformował, że Krzysztof Krawczyk postanowił zakończyć swoją karierę na scenie. Muzyczna ekipa popularnego polskiego wokalisty znalazła już inne prace, to definitywny koniec. Na szczęście muzyk ma dla fanów również dobrą wiadomość, będzie kolejna płyta.

— Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa — powiedziała żona piosenkarza Ewa w rozmowie z portalem.

— Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności. Muzycy znaleźli inna pracę, chórek i kierowcy też, a manager Krzysztofa, Andrzej Kosmala przygotował wydanie nowej płyty Horyzont. Właśnie trafiła do sprzedaży — dodawała w tej samej rozmowie.

  1. Nie żyje uwielbiany polski aktor i reżyser. Zmarł po ciężkiej chorobie
  2. Fani „M jak Miłość” zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości
  3. Z ostatniej chwili: koronawirus w ”Tańcu z gwiazdami”. To koniec programu? Jest odpowiedź stacji

Koniec kariery Krzysztofa Krawczyka na scenie

Pomimo niezbyt wesołych nastrojów nie tylko w samej branży muzycznej, lecz także na świecie, artysta nie traci humoru i pozytywnego nastawienia do świata. Muzyk jest przygotowany nawet na najgorsze. Powiedział, że jako człowiek wierzący wie, że dla niego nie ma żadnej mety, ponieważ przed nim nadal będzie rozciągał się horyzont, w którego stronę zmierza.

— […] będę walczył do ostatniego dźwięku, chyba, że od publiczności usłyszę: Panu już dziękujemy! Albo Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru. Zapewne skieruje mnie do sekcji polskiej, a tam spotkam tak wielu moich przyjaciół — czytamy na stronie se.pl.

Będzie wam go brakować na scenie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krzysztof krawczyk
Fot. BLAWICKI PIOTR/East News

Krzysztof Krawczyk nie wróci na scenę.

krzysztof krawczyk
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Nowa płyta artysty właśnie trafiła do sprzedaży.

krzysztof krawczyk
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Żona muzyka zdradziła, że obawiają się koronawirusa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najstarsze koty w schronisku znalazły nowy dom. Razem mają 42 lata
  2. Stało się, zakaz od 9 rano w niedzielę. Setki Polaków zagrożonych, alarm w turystycznym mieście
  3. Pilne zarządzenie rządu ws. 1 listopada. Rzecznik rządu zabrał głos, wiadomo, co ze świętem Wszystkich Świętych
  4. Pilna wiadomość w sprawie uczniów, będą wyjątki w strefie żółtej i czerwonej. Jest komunikat Ministerstwa Edukacji
  5. Komunikat Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o 3 zasady, każdy Polak musi się dostosować od zaraz
  6. Biedronka, Lidl, Auchan i Kaufland przekazują ważne informacje. Wiadomość uszczęśliwi wielu Polaków

Źródło: se.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl