Krzysztof Krawczyk stracił bliską mu osobę. 23 listopada w środku nocy piosenkarz przekazał swoim fanom przykrą wiadomość. Zmarł Tadeusz Przybysz, jego bliski przyjaciel, z którym znał się przez wiele lat. Wspaniały, pogodny człowiek! Żegnaj Przyjacielu! — napisał wokalista na Facebooku.

23 listopada autor wielu polskich hitów, które zna cała Polska, Krzysztof Krawczyk w środku nocy, a dokładniej około godziny 1:40, przekazał fanom smutną wiadomość. Odszedł od nas jego wieloletni przyjaciel Tadeusz Przybysz. Wszystkiego dowiadujemy się z Facebooka gwiazdora. To z pewnością wielka strata dla artysty. I niestety nie pierwsza.

Krzysztof Krawczyk stracił przyjaciela Tadeusza Przybysza

Krzysztof Krawczyk nie przestaje przekazywać swoim fanom ważnych informacji. Niedawno poinformował, że w wieku 74 lat postanowił zrezygnować z występów przed publicznością. 

— Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa — powiedziała żona piosenkarza Ewa w rozmowie z Super Expressem.

Niestety jego spokój na emeryturze co jakiś czas przerywają smutne wiadomości. Jeszcze nie tak dawno żegnał się z 43-letnim Robertem Kosmalą, który popełnił samobójstwo. Kosmala był synem menadżera piosenkarza.

Niedawno muzyk przekazał, że na łono Abrahama przeniósł się jego wieloletni przyjaciel Tadeusz Przybysz. O wszystkim Krawczyk napisał na Facebooku. Do wpisu dołączył dwa zdjęcia: na jednym z nich widnieje zmarły mężczyzna, a na drugim — jego nekrolog.

— […] żegnam wspaniałego Przyjaciela Tadeusza Przybysza! […] kiedy spotkałem go na lotnisku w Nowym Jorku powiedziałem: Twoja Jola prowadzi biuro nieruchomości, może by nam znalazła jakiś domek pod Łodzią… — napisał.

Z dalszej części wpisu dowiadujemy się, że rzeczywiście tak się stało. Dzięki temu Krzysztof Krawczyk i Tadeusz Przybysz przez 25 lat byli sąsiadami w Grotnikach.

— Wspaniały, pogodny człowiek! Żegnaj Przyjacielu! Dziękujemy za ten domek, w którym spędziliśmy tyle wspaniałych chwil […] — dodawał dalej.

 1. Randka z kochankiem zakończyła się dramatem, nie żyje młoda kobieta. Ujawniono przyczynę śmierci, mężczyzna usłyszał wyrok
 2. TVN ostrzega Polaków, niebezpieczeństwo w prawie całym kraju. Lepiej nie wychodzić z domów
 3. Sejm podjął ostateczną decyzję. W grudniu czekają nas spore zmiany, chodzi o niedziele handlowe

Kim był Tadeusz Przybysz?

Tadeusz Przybysz był kuśnierzem, rajdowcem, zawodnikiem Automobilklubu Łódzkiego i Stomilu-Dębica oraz wieloletnim przyjacielem Krzysztofa Krawczyka. Zmarł w wieku 69 lat.

W nekrologu udostępnionym przez polskiego piosenkarza wdowa po zmarłym we wzruszających słowach wspomina go za życia. Napisała, że był człowiekiem, który miał „niezmierzone pokłady optymizmu, radości życia, które tak kochał, miłości i zaufania do drugiego człowieka, chociaż była ona zupełnie nieuzasadniona”.

Z dalszej części możemy się dowiedzieć, że para straciła w przeszłości syna. Podobno mężczyzna nigdy do końca nie pogodził się ze stratą dziecka.

— W środku pełen blizn i ran, i ta największa po śmierci syna Aleksandra nigdy się nie zabliźniła. Taki był mój Tadzio — wspomina.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krzysztof krawczyk
fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk pożegnał wieloletniego przyjaciela.

Zmarł Tadeusz Przybysz.

Krzysztof Krawczyk
Fot. TRICOLORS/East News

To nie pierwsza strata piosenkarza, o której informował. Niedawno życie stracił syn jego menadżera, Robert Kosmala.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

 1. Kobieta ponad dobę leżała w łazience na podłodze. Rozpaczliwie wołała o pomoc
 2. Na obrazku ukrywa się kot. 95% osób nie potrafi go znaleźć, zadanie dla wyjątkowo bystrych
 3. Tragiczna wiadomość z rana. Nie żyje wybitny wokalista, o śmierci poinformował m.in. Robert Gawliński
 4. Edyta Górniak rozwiewa wątpliwości: „Gdybym faktycznie powiedziała, że w szpitalach […] są statyści, to byłoby to absurdem.”
 5. Niespodziewanie gruchnęła wiadomość o drugim dziecku. W ostatnim wywiadzie Joanna Krupa wszystko potwierdziła
 6. Aleksandra Kwaśniewska pokazała psa-winowajcę. Jej suczka jest prawdziwą psotnicą
 7. Rewelacja i wielka duma. Dawid Kubacki na podium, pękamy z dumy
  Źródło: popularne.pl

 

Poprzedni artykułPamiętacie Norberta z „M jak miłość”? Mariusz Sabiniewicz nie żyje od kilku lat, jego ostatnie chwile były wstrząsające
Następny artykułStaruszek poprosił pielęgniarkę, żeby posprzątała jego lodówkę. Zajrzała do środka i nagle wybiegła z mieszkania, nie mogła znieść widoku
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl