Krzysztof Krawczyk: Ewa Krawczyk to jego największa miłość. Piosenkarz, który – jak sam przyznał w wywiadzie dla Dużego Formatu – w przeszłości dopuścił się wielu zdrad i romansów, jednak przy trzeciej żonie się ustatkował. Wiedzieliście, że brał z nią ślub trzykrotnie?!

Jeden z najbardziej znanych polskich piosenkarzy w przeszłości nie słynął ze stałości. Artysta był żonaty aż pięciokrotnie! Trzy ostatnie przysięgi zostały jednak złożone tej samej kobiecie. Krzysztof Krawczyk: Ewa Krawczyk jest jego oczkiem w głowie!

Ile żon miał Krzysztof Krawczyk?

Jak artysta poznał swoją ukochaną żonę? Zanim do tego doszło, Krzysztof Krawczyk był dwukrotnie żonaty. Jak przyznał w wielu wywiadach (m.in. w rozmowie z Dużym Formacie). Jego życie było bogate w romanse, pierwsze małżeństwo zawarł z Grażyną Adamus, koleżanką ze szkoły. Nie potrafił jednak dotrzymać żonie wierności, dlatego małżeństwo dość szybko się rozpadło. Kolejny ślub wziął z Haliną Żytkowiak w 1972 roku. Razem wyjechali do Stanów Zjednoczonych, jednak związek nie układał się po ich myśli. Mieli razem syna, żonie artysty ciężko było jednak odnaleźć się w roli matki. Ponadto małżeństwo borykało się z problemami finansowymi. 

Krzysztof Krawczyk, który zniszczył swoje poprzednie małżeństwo zdradą, sam został zdradzony. Dowiedział się o tym od własnego syna i małżeństwo skończyło się rozwodem. Piosenkarz wyznał, że zdrada żony była dla niego prawdziwym wstrząsem.

Krzysztof Krawczyk: Ewa Krawczyk to jego ukochana żona

Artysta poznał swoją obecną żonę podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Para spotkała się w Chicago w 1982 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Pobrali się trzy lata później i od tamtej pory są nierozłączni! Był to dopiero pierwszy ślub pary – ten zawarty w USA okazał się w Polsce nieważny, małżeństwo zostało więc zawarte ponownie – najpierw cywilne, później kościelne.

Krzysztof Krawczyk: Ewa Krawczyk jest jego żoną już od ponad 30 lat! Mimo przeciwności losu i dość sporej różnicy wieku (13 lat),  małżeństwo bardzo się kocha i jest nierozłączne. Znany z dawnych zdrad Krawczyk powiedział w wywiadzie dla Gali

– Żałuję, że byłem idiotą i skrzywdziłem dwie dziewczyny. Przez moją niewierność. Dlatego dla mnie największą wartością w małżeństwie jest wierność – mężczyzna musi mieć honor. Przy Ewie odzyskałem go. […] Monogamia dotarła do mnie szczęśliwie przy Ewuni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krzysztof Krawczyk: Ewa Krawczyk
youtube.com @ajgieTVretro

Z żoną Ewą Krawczyk artystę wiążą nie tylko sprawy osobiste: razem także występują.

Krzysztof Krawczyk: Ewa Krawczyk
youtube.com @Andrzej Kosmala

Poznali się w latach 80. w Chicago i od razu się w sobie zakochali.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Kulig pojawiła się na gali Oscarów! wyglądała fantastycznie
Następny artykułMarcin Meller z żoną. Kim jest Anna Dziewit-Meller, piękna żona dziennikarza?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.