Tragiczna informacja dla kibiców plażowej piłki ręcznej i nie tylko. W wieku zaledwie 23 lat zmarł zawodnik Ekoserwisu Damy Radę Inowrocław Krzysztof Pańka. O jego śmierci poinformował klub piłkarza. Przyczyna nie została podana.

Jego kariera dopiero nabierała rozpędu, a została przedwcześnie zakończona. Na koncie piłkarza było wiele sukcesów, szczególnie zapamiętany zostanie mu ten zeszłoroczny. 

Zmarł Krzysztof Pańka

Nagła śmierć Krzysztofa Pańki wywołała szok na twarzach tysięcy kibiców. W zeszłym roku wraz ze swoim klubem zdobył mistrzostwo Polski w 2020 roku i Puchar Polski w roku 2021. Wczoraj poinformowano o tym przykrym zdarzeniu.

– Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 28 listopada odszedł nasz przyjaciel i wspaniały kolega z drużyny Krzysiu Pańka. Żegnaj Mistrzu… – napisali na Facebooku przedstawiciele Ekoserwisu Damy Radę Inowrocław.

Krzysztof był również zawodnikiem plażowej piłki ręcznej. Przedstawiciele związku Plażowej Piłki Ręcznej wydali na swoim Facebooku oficjalne powiadomienie w tej sprawie, a jednocześnie pożegnanie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość! W dniu 28.11.2021r. odszedł w wieku 23 lat Krzysztof Pańka! Krzysztof był zawodnikiem Ekoserwis Damy Radę Inowrocław, zdobywcą tytułu mistrza Polski w 2020 roku oraz Pucharu Polski w 2021 roku, był też reprezentantem Polski w piłce ręcznej plażowej, a także uczestniczył ze swoją drużyną w wielu zawodach w kraju PGNiG Summer Superliga oraz poza granicami!” – czytamy.

Rodzinie zmarłego składamy najszczersze kondolencje. 

Zobacz zdjęcia:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl