Najbardziej popularny detektyw w Polsce, Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala. Słynący nie tylko z wielu rozwiązanych spraw, ale także swojej wyjątkowej fryzury śledczy przez chwilę sprawił, że jego fani wstrzymali oddech. Na szczęście okazało się, że musiał zgłosić się do placówki w celu przejścia zabiegu rekonstrukcji naderwanego jakiś czas temu mięśnia.

Chociaż sytuacja początkowo nie wyglądała najlepiej, to Krzysztof Rutkowski podszedł do niej, jak zwykle z humorem. Musiał zostać nafaszerowany lekami przeciwbólowymi, co podpisał wymownym – odleciałem. Sprawą pochwalił się za pośrednictwem Instagrama.

Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala

Przez wielu ludzi nazywany jest prawdziwym specem, a dla złośliwców to zwykły celebryta, który słynie ze swojej kwadratowej fryzury. Oczywiście Krzysztof Rutkowski to profesjonalista w swoim fachu, co potwierdza na każdym kroku swojej ścieżki zawodowej.

Niestety w tak wymagającym zawodzie zdarzają się kontuzje, które nie omijają nawet największych profesjonalistów. Bohater niniejszego artykułu pochwalił się na swoim Instagramie, że trafił do szpitala. Na opublikowanym zdjęciu widnieje w popularnym szpitalnym, ciemnozielonym czepku, którym przykrył swoją wyjątkową fryzurę.

Zerwany parę lat temu na robocie mięsień grzebieniowy przegrał z doktorem […] i jego ekipą. Super udana operacja, 3, 2,1 bomba i pozamiatane. […] Nie miałem nigdy czasu, żeby to ogarnąć, ale kiedy w rozmowie […] chciałem przełożyć kolejny termin operacji, spojrzenie doktora storpedowało moje myśli o zmianie terminu. […] – napisał Krzysztof Rutkowski.

Co ciekawe, detektyw do całej sytuacji odniósł się jak zwykle humorystycznie. W dalszej części wpisu zdradził, że Pani doktor dosłownie, ale i w przenośni zapewniła mu lot w kosmos. No to musiał mieć wycieczkę…

Oczywiście nie obyło się bez atrakcji. Pani anestezjolog […] zapodała narkozę niczym lot w kosmos z gen. Mirkiem Hermaszewkim. Odlecialem – zrelacjonował detektyw.

Krzysztof Rutkowski sprawy i fryzura

Krzysztof Rutkowski miał przyjemność prowadzić niejedną akcję detektywistyczną, które ostatecznie udało mu się rozwiązać. Opowiadał o tym w niejednym wywiadzie i wielu programach.

To on stoi za rozwikłaniem zagadki dotyczącej śmierci małej Madzi, której matka idealnie zaplanowała morderstwo, wcześniej naprowadzając organy ścigania na złą drogę.

Zatem fryzura detektywa to niejedyna rzecz, która go wyróżnia spośród tłumu. Zresztą niejednokrotnie zdarzało mu się ją zmieniać. Profesjonalizm, jakim się wykazuje jest godzien podziwu. Wzór dla młodych detektywów.

Zobacz zdjęcie:

Krzysztof Rutkowski trafił do szpitala. Na szczęście to nic poważnego.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl