Krzysztof Rutkowski i Kuba Wojewódzki do tej pory nie prowadzili medialnej wojny. Najbardziej znany polski detektyw przerywa milczenie. Co skłoniło go do tak ostrych słów? Czy dziennikarz odpowiedział? Znamy szczegóły!

Krzysztof Rutkowski nie przebierał w słowach, oceniając zachowanie showmana – Kuby Wojewódzkiego. Sprawą, od której wszystko się zaczęło żyła cała Polska.

Medialna wojna Krzysztofa Rutkowskiego

Skandale są nieodłącznym elementem show-biznesu i życia w świetle reflektorów. Niedawno w telewizji i internecie pojawił się dokument, który wstrząsnął tysiącami polaków. Mowa oczywiście o Nic się nie stało Sylwestra Latkowskiego. Film opowiada o pedofilii w świecie celebrytów. 

Kuba Wojewódzki był stałym bywalcem miejsca, o którym mowa w dokumencie. Zaraz po tym, jak film ujrzał światło dzienne, dziennikarz wydał oświadczenie, w którym zapewnia, że jego wizerunek został użyty bezpodstawnie, a sam Latkowski naraża jego i całą rodzinę na niebezpieczeństwo. Jak donosi se.pl – Wojewódzki zmuszony był zatrudnić profesjonalnego ochroniarza w związku z licznymi groźbami otrzymanymi po emisji dokumentu. 

  1. NFZ wydało komunikat dla Polaków. Zmiany zaczynają się od 15 czerwca
  2. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  3. Niepokojące wiadomości dla polskich rodzin. Jeżeli w domu jest więcej niż 4 osoby, może czekać cię niemiła niespodzianka

Krzysztof Rutkowski nie pozostawił na nim suchej nitki

Detektyw został zaproszony do programu Gwiazdy bez maski, gdzie srogo ocenił zachowanie dziennikarza. Podczas rozmowy powiedział:

-Powiem coś nieładnego, ale muszę użyć tego słowa. Ci, którzy biorą ochronę w takich sytuacjach, gdzie dostają jakieś pogróżki, jakieś SMS-y, to są po prostu obs*ańcy. 

Uważacie, że Krzysztof Rutkowski słusznie uniósł się w programie? Do tej pory Wojewódzki nie ustosunkował się do wypowiedzi detektywa. Czy panowie stworzą otwarty konflikt w show-biznesie? To się dopiero okaże.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krzysztof Rutkowski
foto. screen YouTube.com @tvn.pl

Czy Kuba Wojewódzki odpowie detektywowi?

Krzysztof Rutkowski
foto. screen YouTube.com @tvn.pl

Krzysztof Rutkowski przerywa milczenie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 6-latka wpadła do stawu. Trwa akcja reanimacyjna
  2. Ogromne zagrożenie na południu Polski. Może być jeszcze gorzej, trzeba mieć się na baczności
  3. Rząd nieoczekiwanie znosi ważne obostrzenie. Zmiany wejdą w życie już 6 czerwca
  4. Wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje kultowy muzyk, o śmierci poinformowali członkowie zespołu
  5. Od 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski
  6. Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę po ekspresowym głosowaniu w Sejmie. Wiemy, co z wyborami

Źródła: se.pl youtube.com pomponik.pl

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.