Krzysztof Rutkowski sprawił sobie nową fryzurę, która z pewnością przykuwa wzrok wielu przechodniów. Słynny detektyw po raz kolejny postanowił zaszaleć. Zaprosił do swojego domu reporterów i pokazał im, jak idą mu przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

Krzysztof Rutkowski to bez dwóch zdań jeden z najbardziej rozpoznawalnych detektywów w Polsce. Chociaż jego zawód jest powszechnie znany, uwagę internautów za każdym razem przykuwa jego fryzura. Tym razem również postanowił zaszaleć.

Krzysztof Rutkowski ma nową fryzurę

Krzysztof Rutkowski bardzo starannie przygotował się do sesji świątecznej. Jego włosy były ułożone niemal perfekcyjnie, widać, że poświęcił sporo czasu, aby fryzura dobrze się trzymała. Prawdopodobnie musiał użyć sporo lakieru do włosów, ale efekt okazał się być tego wart. Całość dopełnił eleganckim ubiorem.

Jakiś czas temu celebryta przyznał, że jego niecodzienna fryzura nawiązuje do kształtu ogrodowych roślin. A ponieważ jego życie musi być uporządkowane tak starannie, jak jego włosy, detektyw zdradził, że jest już gotowy na święta pomimo tego, że został do nich jeszcze ponad tydzień.

W jego domu stoi wspaniale przystrojona choinka. W towarzystwie swojej żony Mai i 7-letniego synka Krzysztofa Juniora pozował na tle świątecznego drzewka. Jego najbliżsi postanowili postawić na promienne uśmiechu na fotografii, jednak Rutkowski zdecydował się na szczerą, kamienną twarz.

Krzysztof Rutkowski uwielbia gotować

Po sesji zdjęciowej dla dziennikarzy Faktu przyszła kolej na wywiad oraz pytania dotyczące świąt w ich rodzinie. Krzysztof Rutkowski przyznał, że w domowej kuchni zamienia się w prawdziwego mistrza kulinariów.

Lubię gotować, choć korzystam z półproduktów. Na naszym świątecznym stole króluje kapusta z grochem, barszcz czerwony, śledzie z beczki w różnych postaciach, karp smażony i inne potrawy wigilijne — zdradza. Dodał, że jego popisowym daniem jest kapusta z grochem, kapusta z grzybami i ryby w wielu odsłonach.

Żona detektywa uważa, że w tych trudnych czasach nie zależy jej na dobrach materialnych. W te święta chce przede wszystkim zdrowia dla siebie i swoich bliskich.

Jak wam się podoba perfekcyjna fryzura Rutkowskiego?

Krzysztof Rutkowski
fot. fakt.pl, Rutkowski zaszalał na święta. Co za fryzura! Stoi lepiej niż choinka! (data publikacji 15.12.2020)

Źródło: Fakt

Poprzedni artykułZmiana terminu wakacji? Piontkowski zabrał głos w tej sprawie, powiedział też o egzaminach
Następny artykułPogrzeb Piotra Machalicy. Znamy szczegóły, rodzina ma prośbę
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl