Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Rutkowski w żałobie. Nie żyje najbliższa mu kobieta
Robert Głowacki
Robert Głowacki 23.09.2019 16:07

Krzysztof Rutkowski w żałobie. Nie żyje najbliższa mu kobieta

krzysztof rutkowski
Screen z outube.com/ tvnpl

Krzysztof Rutkowski w żałobie. Nie żyje najbliższa mu kobieta, a o jej śmierci poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieścił wzruszający wpis na Instagramie, w którym wspomina zmarłą.

Nieco ponad miesiąc temu Krzysztof Rutkowski wraz z Mają Plich cieszyli się swoim weselem, jednak teraz ich nastroje są zupełnie inne. Detektyw poinformował fanów na swoim Instagramie, że nie żyje jego mama. Zamieścił jej stare zdjęcie i wzruszający wpis.

Krzysztof Rutkowski w żałobie

Nie żyje mama Krzysztofa Rutkowskiego. Jeszcze miesiąc temu świetnie bawiła się podczas wesela swojego syna i nic nie zwiastowało tego, co się miało wydarzyć. Dwa tygodnie temu Urszula Rutkowska trafiła do Szpitala Wojewódzkiego w Płocku. Jej stan zdrowia ostatnimi czasy znacznie się pogorszył. Próbowali ratować ją najlepsi lekarze w szpitalu, jednak się nie udało. Przedwczoraj Krzysztof Rutkowski z żoną uczestniczyli w udzieleniu jej przez księdza Sakramentu Ostatniego Namaszczenia. Matka detektywa zmarła wczoraj o godzinie 18:30 w szpitalu. Miała 83 lata. O jej śmierci Rutkowski napisał na Instagramie.

Krzysztof Rutkowski

Była z nami przez całe życie, zawsze pogodna i dbająca o wszystkich dookoła, życzliwa.
Z ogromnym żalem po stracie Uli, ale widocznie potrzebowali Jej gdzie indziej – napisał na Instagramie Rutkowski.

Kim była mama Krzysztofa Rutkowskiego?

Mama Krzysztofa Rutkowskiego była kierowniczką urzędu stanu cywilnego. W tym roku Urszula Rutkowska obchodziła 60. rocznicę ślubu ze swoim mężem, a gratulacje i list z tej okazji wysłał jej sam prezydent Andrzej Duda. Jaką była mama detektywa? Okazuje się, że Urszula Rutkowska była uosobieniem spokoju i stanowczości zarazem. Zawsze była wielkim wsparciem dla swojego syna, bez względu na okoliczności.

Krzysztof Rutkowski

Była wzorem matki, która potrafi zrozumieć i wspierać swojego syna w każdej sytuacji życiowej. Bez względu na wszystko i mimo wszystko. Mam nadzieję, że Pan Bóg przyjął ją do Nieba z otwartymi ramionami – wyznał znajomy rodziny w rozmowie z Patriot24.net

Urszula Rutkowska zostanie pochowana na cmentarzu w Niepokalanowie-Teresinie, jednak nie jest znana jeszcze data planowanego pochówku.

Krzysztof Rutkowski

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Śmierć aktora „Star Treka” zasmuciła fanów. Gwiazdor zmarł nagle, miał tylko 50 lat
  3. Nie mógł uwierzyć w to, co stało się jego córce. Zainstalował ukrytą kamerę i dowiedział się co robi jej niania
  4. Znaki zodiaku, które są niezwykle wyuzdane. Te 4 znaki to czysty ogień
  5. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać
  6. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza

źródło: patriot24.net