Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zakonnica zrzuciła habit dla Krzysztofa Rutkowskiego. Ich związek był głośno komentowany
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 25.08.2019 14:49

Zakonnica zrzuciła habit dla Krzysztofa Rutkowskiego. Ich związek był głośno komentowany

Krzysztof Rutkowski
instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski: Luiza Krużyńska miała być tą jedyną. Kobieta zmieniła dla niego całe życie, rzuciła szaty zakonne, zmieniła imię i nazwisko, a potem próbowała popełnić samobójstwo. Znany detektyw wywrócił Luizie życie do góry nogami. Był jej pierwszym mężczyzną.

Detektyw znany jest ze swoich licznych podbojów miłosnych. Miał już trzy żony, a niedawno poślubił piękną i dużo młodszą od siebie Maję Plich, z którą ma 6-letniego syna. Jego lista narzeczonych również jest bardzo długa. Sam o sobie mówi, że jest koneserem kobiet. Krzysztof Rutkowski: Luzia Krużyńska zrobiła dla niego naprawdę wiele.

Kim jest Luiza Krużyńska?

Luiza Krużyńska to była narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego. Pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego, tam się urodziła i uczęszczała do szkoły. Tak naprawdę nazywa się Urszula Kobyłecka, a nową tożsamość przyjęła ze względu na swojego pierwszego partnera – Krzysztofa Rutkowskiego.

– Dla bezpieczeństwa klasztoru. Nie chcieliśmy robić zamieszania. Jezuici mocno weryfikują wszystkie osoby, które odeszły z klasztoru – według relacji portalu plotek.pl tak tłumaczy zmianę nazwiska byłej narzeczonej Krzysztof Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski: Luiza Krużyńska bardzo się dla niego zmieniła. Sąsiedzi i nauczyciele wspominali ją jako ułożoną i spokojną kobietę, która pod wpływem detektywa zupełnie się zmieniła.

– To porządna rodzina, aż dziwne, że Urszuli losy tak się potoczyły – wspomina sąsiadka byłej narzeczonej Krzysztofa Rutkowskiego na portalu tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl.

W końcu dziewczyna zmieniła całe swoje życie dla ukochanego.

Krzysztof Rutkowski: Luiza Krużyńska rzuciła dla niego habit

Luiza Krużyńska rzuciła dla detektywa habit już w 2004 roku, związali się jednak dopiero w 2011. Dlaczego kobieta tak długo czekała na ukochanego? Krzysztof Rutkowski miał wtedy żonę, ale podobno chwilę po rozwodzie zdobył numer do Luizy, zadzwonił do niej i powiedział, że jest już wolny.

Niestety para nie przetrwała próby czasu, a sam Rutkowski nie jest zbyt stały w uczuciach.

– Kobiety były w moim życiu cały czas obecne. Pokusy były wszędzie, rzadko bywałem wierny – według portalu plotek.pl tak mówił o sobie sławny detektyw.

Związek tej dwójki był bardzo medialny i dynamiczny. Luiza nie znosiła tego dobrze. Po przeczytaniu jednego z artykułów, w którym jej ukochany był przedstawiony jako kobieciarz postanowiła popełnić samobójstwo skacząc z 9 piętra.

Na szczęście dzięki szybkiej interwencji została powstrzymana i odwiedziono kobietę od tego pomysłu. Po kilkudniowym pobycie w szpitalu kobieta pojechała do SPA. Niedługo po tym para się rozstała.

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Rutkowski: Luiza Krużyńska

Krzysztof Rutkowski: Luiza Krużyńska to dawna miłość detektywa, dzisiaj jest mężem Mai Plich.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  3. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  4. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  5. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  6. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego

źródło: tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl, plotek.pl, pudelek.pl