Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Rutkowski pokazał choinkę. Ludzie wybuchają śmiechem na jej widok
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.12.2021 20:21

Krzysztof Rutkowski pokazał choinkę. Ludzie wybuchają śmiechem na jej widok

Taniec z gwiazdami
Fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski

Mało jest w Polsce osób budzących tak sprzeczne emocje, jak Krzysztof Rutkowski. Medialny detektyw, uczestniczący w najsłynniejszych polskich sprawach kryminalnych, sam z kilkoma wyrokami na koncie. Tym razem jednak furorę w mediach robi jego choinka.

Rutkowski jest najbardziej rozpoznawalnym detektywem w Polsce. Równie charakterystyczna, co on sam, jest jego fryzura – włosy ułożone na żel do góry, równo przycięte, przypominające przystrzyżony krzew. A jak wygląda jego choinka? Będziecie zaskoczeni!

Krzysztof Rutkowski pokazał swoją choinkę

Choć w 2012 roku Rutkowski został skazany za bezprawne prowadzenie działalności detektywistycznej (więcej TUTAJ), to wciąż z powodzeniem pomaga tropić przestępców. Często też pojawia się w mediach jako specjalista.

Telewizja TVN nakręciła o nim program „Detektyw”, a w 2020 roku dołączył do zespołu kanału Superstacja, jako prowadzący program o tematyce kryminalnej.

W 2019 Rutkowski wziął ślub z Mają Plich, z którą ma syna (więcej TUTAJ). Życie rodzinne kwitnie, a detektyw często chwali się nim w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia z żoną i synkiem. Tym razem pochwalił się choinką, która robi prawdziwą furorę w internecie.

Bożonarodzeniowe drzewko Krzysztofa Rutkowskiego jest dokładnie takie, jakiego można spodziewać się po kontrowersyjnym celebrycie. Wszystkie osoby, które kojarzą jego fryzurę „przyciętą jak krzak” (co sam przyznaje w wywiadach – więcej TUTAJ), z pewnością zrozumieją dlaczego.

Choinka Krzysztofa Rutkowskiego – zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Widzowie TVP włączą dziś telewizory i zaniemówią. Stacja już ogłosiła, co pokaże po godzinie 15
    2. Przykre, co chce zrobić Ewa Krawczyk podczas pierwszych świąt bez Krzysztofa
    3. Barbara Kurdej-Szatan dodała mocny wpis. Jest wstrząśnięta, chodzi o sytuację na granicy